Rekvizitai:

Svetainė: www.ivalgymas.lt
El.paštas:
info@ivalgymas.lt
Tel:
8 (6) 15 15 411
Facebook:
Intuityvus valgymas

Gydytoja dietologė - Aušra Jauniškytė - Ingelevičienė

Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė yra vienintelė sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė Lietuvoje. Konsultuoja individualiai bei veda Intuityvaus valgymo užsiėmimus grupėje. Intuityvus valgymas yra specializuota programa, skirta žmonės, kurie daug metų laikosi dietų ir yra nepatenkinti rezultatu, kuriems būdingi persivalgymai, emocinis valgymas bei kiti valgymo sutrikimai.

Programa taip pat naudinga žmonėms, kurie yra sutrikę dėl gausybės skirtingų mitybos rekomendacijų ir nori geriau suprasti savo kūną, jo siunčiamus signalus bei susikurti autentišką sveikatą. Gydytoja daugiausia dirba su valgymo sutrikimais, emociniu persivalgymu, nutukimu bei cukriniu diabetu sergančiais žmonėmis. Gydytoja dietologė taip pat yra lektorė, skaito paskaitas įvairiomis su mityba susijusiomis temomis.

Išsilavinimas:

- Intuitive Eating Pro Certificate (nuo 2012 m.)

- Gydytojo dietologo licencija (nuo 2005 m.)

- Gydytojo dietologo rezidentūra, VU (2002 - 2005 m.)

- VU, Medicinos fakultetas. Medicinos specialybė (1995 - 2001 m.)

- Vilniaus 47  - oji vidurinė mokykla (1983 - 1995 m.)

Lektorė ir seminarų vedėja, veda seminarus apie streso valdymą ir mitybą įmonių darbuotojams, skaito paskaitas apie Intuityvų valgymą bei kitomis su mityba susijusiomis temomis.


Straipsniai ir moksliniai tyrmai:

- Straipsniai medicininiuose žurnaluose ("Gydymo menas", "Medicinos teorija ir praktika", "Internistas", "Gydytojo žurnalas") bei visuomenei skirtuose žurnaluose.

- 2007 m. tyrimo "Fermoline L112 efektyvumas palyginus su standartine terapija" vadovė Lietuvoje.

- 2005 m. tyrimo "Antsvorio ir nutukimo paplitimas tarp pacientų, vartojančių psichotropinius medikamentus" tyrėja, Vilniaus Universitetas, Lietuva.

Profesionalios gydotojos dietologės - Aušros Jauniškytės -Ingelevičienės konsultacijos Jums!