1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el. bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į nurodytą sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

Gavėjas: Vytautas Stanslovas
Sąskaitos numeris: LT237300010138511471 
Sumas: 
Paskirtis: Užsakymo ID

2. Atsiskaitymas banko kortele Omniva terminale

Mūsų klientai gali patogiai atsiskaityti banko kortele OMNIVA terminale Jiems patogiu laiku. OMNIVA terminalai veikia visą parą. 
Visi paštomatai - https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

3. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinke "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gave užsakymą.

4. Atsiskaitymas parduotuvėse (žiūrėti logotipus)

Paysera.lt sistema suteikia galimybę patogiai atsiskaityti nurodytose terminalose. Kaip viskas veikia? Gausite unikalią sąskaitą, kurią privalote atsispausdinti. Nueikite į artimiausią Maximą, R Kiosk ar Lietuvos spaudos parduotuvę ir kasininkei pateikite sąskaitą. Pavedimą gausime valandos bėgyje, todėl tai greitas ir patogus atsiskaitymas.

Atsiskaitymas R-kioske Atsiskaitymas Lietuvos spaudos parduotuvėje Atsiskaitymas MAXIMA parduotuvėje


Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel +370 612 38735 arba el.paštu informacija@ratu.lt