RATU.LT PARDUOTUVĖ

Nors elektroniniam versle gyvuojame dar neilgai, tačiau kiekvieną dieną stengiames plėsti portalą ir pasiūlyti moterims tik geriausią produkciją, konkurencingas kainas ir žinoma - kokybišką, malonų aptarnavimą. Kyla klausimų? Kreipkitės ir mes Jums padėsime.

Mūsų veikla nesibaigia tik prekyba. Stengiames aktyviai pateikti įdomius ir naudingus straipsnius moterims apie grožį, kosmetiką, net tokias priemones, kaip nagų lakai, geliai.. Įvairios pamokos, kaip pagerinti sveikatą ar tapti laimingesnei.

MŪSŲ PARTNERIAI

RATU.lt partneriai

MŪSŲ TIKSLAI

Mes neapsiribojame tik prekyba ir aktyviai stengiames padėti moterims ir merginoms. Savo lankytojoms ir klientėms siūlome mūsų partnerių paslaugas, tai psichologės - Dovilės Bubnienės paslaugas. Plačiau apie tai skaitykite - Psichologės konsultacijos.

Taip pat, mūsų mitybos dietologė. Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė yra vienintelė sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė Lietuvoje. Konsultuoja individualiai bei veda Intuityvaus valgymo užsiėmimus grupėje. Plačiau apie tai skaitykite - Dietologės konsultacijos.

Ir žinoma, tai dar nepabaiga. Turite įdėjų, pasiūlymu, o gal norite prisijungti prie mūsų? Kreipkites žemiau nurodytais rekvizitais ir garantuojame, kad išklausysime Jus ir padiskutuosime.

MŪSŲ REKVIZITAI

Vytauto Stanslovo individuali veikla

Vytautas Stanslovas
LT237300010138511471

Telefonas - +370 635 59997
El. paštas - informacija@ratu.lt