Straipsniai

RSS

 • Cukraus žala organizmui

  2015-02-11

  Cukrus – dalykas, kurį galime aptikti kiekvieno žmogaus namuose. Jį naudojami gerdami kavą ar arbatą, gamindami maistą. Cukraus gausu daugelyje maisto prekių. Bet ar kada nors teko susimąstyti apie cukraus žalą organizmui? Pasirodo, ji išties nemaža!

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Kvėpavimo pratimai – žingsnis į sveiką kūną!

  2015-02-10

  Ar ir tu, kaip ir daugelis žmonių, dažnai jautiesi pavargusi, kupina blogos nuotaikos ir niūrių minčių, tarsi gyvenanti nepilnavertį gyvenimą? Ar dažnai skundiesi prasta atmintimi, nemokėjimu atsipalaiduoti ir valdyti savo emocijų? Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, šis straipsnis kaip tik tau. Šįkart mes kalbame apie kvėpavimo pratimus, kurie yra pats puikiausiais žingsnis į sveiką kūną!

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Pasidaryk pati: spindintys nagai

  2015-02-09

  Lyg viesului prabėgus didžiosioms metų šventėms, metas skirti daugiau laiko sau. Po sunkios darbo dienos, prisileisk karštą vonią su jūros druska, fone pasileisk raminančią muziką ir leisk sau atsipalaiduoti.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Pedikiūro idėjos šaltuoju sezonu

  2015-02-06

  Pedikiūras – tai procedūra, kurios metu rūpinamasi kojų nagais, pėdomis ir pėdų oda ne tik estetiniu, bet ir gydomuoju požiūriu. Ši procedūra sukelia malonumo ir atsipalaidavimo pojūtį, nes kojų paduose yra daug taškų, kurie tiesiogiai veikia nervų sistemą bei visą organizmą.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Vazelinas ir jo panaudojimo būdai

  2015-02-03

  Žiemos sezono metu vazeliną rastume daugelio merginų ir moterų rankinėse, jį naudoja ir vyrai. Tačiau vazelinas yra naudojamas ne tik lūpų apsaugai, bet ir kitose gyvenimo situacijose. Sužinokite kaip galima išradingai panaudoti paprasčiausią vazeliną.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Keletas jogos pozų ir depresijos kaip nebūta!

  2015-01-30

  Joga – senovės indų žodis, skirtas apibūdinti proto ir sielos sąjungą. Tai daugiau nei įprasta mankšta. Joga ramina protą per kvėpavimo ir judesio kombinaciją. Įvairių asanų arba pozų pavadinimai kalba patys už save: kario poza skirta pasitikėjimui ir stiprybei ugdyti, vėjo lengvumo poza skirta skrandžio problemoms spręsti ir t.t.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Ką reiškia skirtingai nulakuoti nagai pagal fengšui

  2015-01-28

  Kinų praktika fengšui moko palaikyti harmoniją ir su savimi, ir su aplinkiniu pasauliu. Remiantis šia ideologija, visa, kas mus supa, ką nešiojame, avime, kuo puošiamės, turėtų dovanoti energijos, jėgų, pasitikėjimo savimi. Fengšui technika padės pritraukti laimę į jūsų namus, atrasti džiaugsmą, savitarpio supratimą ir taip pat – šeimyninę santarvę.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Ką vertėtų žinoti apie ilgalaikį gelinį nagų lakavimą?

  2015-01-25

  Kas yra ilgalaikis gelinis nagų lakavimas greičiausiai žino beveik kiekviena moteris, daugelis iš jų pačios naudojasi šiuo patogumu. Visgi tvarkingos rankos ir nepriekaištingas manikiūras kiekvienos moters pasididžiavimas. O ilgalaikis gelinis lakavimas – neabejotinas išsigelbėjimas moterims, neturinčioms laiko kasdien rūpintis savo rankų ir nagų grožiu.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Akių pieštukai: plačiau apie juos

  2015-01-21

  Kontūrinis akių pieštukas – beveik kiekvienos moters kosmetinėje esanti priemonė. Tačiau ar mokame taisyklingai ja naudotis? Vargu. Praktiški patarimai apie akių pieštukus, jų tipus bei naudojimo būdus.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Maistas pagal zodiako ženklą!

  2015-01-17

  Ar tau kada nors teko domėtis tavo valgomo maisto astrologija? Tikriausiai, kad ne. Šis straipsnis - puiki proga pažiūrėti, ką tau sako žvaigždės ir apžvelgti, koks yra tavo maistas pagal zodiako ženklą. Pažiūrėk, ar žvaigždės, didžiosios mūsų patarėjos, sako tiesą!

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Išbandyk pati – pusmėnulio manikiūras

  2015-01-15

  Pusmėnulio manikiūras buvo populiarus 30 - aisiais, kai nago pusmėnulis buvo tiesiog paliekamas nelakuotas. Šį klasikinį lakavimo būdą mėgsta burleskos šokėja, buvusi Marilyno Mansono mergina, Dita Von Teese. Siūlome ir Jums išbandyti šį manikiūrą, juo labiau, kad jis itin paprastas. Nepaisant savo paprastumo, su šiuo manikiūru Jūsų nagai atrodys labai elegantiškai ir neįprastai. O naudojant skirtingus spalvų derinius galima išgauti daugybę skirtingų variantų

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Ar nagų kramtymas tik blogas įprotis?

  2015-01-12

  Ar kramtote nagus? Jei taip, žinokite, kad esate ne viena. Truputėlis statistikos: nagus kramto kas šeštas suaugęs žmogus. Šis įprotis dažniausiai būna nervinės kilmės ir atsiranda dar vaikystėje.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • A. ROMANAUSKAS: „VERSLO PRADŽIAI NAUDINGĄ SPRENDIMĄ RADAU INTERNETE''

  2015-01-11

  Kol vieni it susitarę tvirtina, jog verslas kenčia nuo aktyvaus valstybės kišimosi į privatų sektorių, kiti, priešingai, skundžiasi jaučiantys valstybės pagalbos verslui stygių. Savo verslą vos prieš keletą mėnesių pradėjęs, iš Klaipėdos kilęs Algimantas Romanauskas (26) laiko skundams negaišta bei džiaugiasi pasinaudojęs Vyriausybės iniciatyva įsteigtos ir Ūkio ministerijos valdomos finansų institucijos UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pagalba. „Mano verslo idėja – netipiškas šių dienų startuolis. Kreiptis į verslo angelus ar privačius rizikos kapitalo fondus bandžiau, tačiau nesėkmingai. Kadangi ilgiau delsti nesinorėjo, apsisprendžiau imti paskolą. Dėl „Invegos“ siūlomų priemonių šis žingsnis buvo gerokai tvirtesnis“, – tikina pradedantysis verslininkas.

  Parašyta kategorijoje: Apie RATU.LT

 • Visas moters paslaptis atskleis jos rankinė!

  2015-01-07

  Rankinė yra vienas iš svarbiausių moters aksesuarų, kuris gali neatpažįstamai pakeisti jūsų įvaizdį. Šiandien sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be rankinės, kurioje telpa pusė mūsų gyvenimo: nuo būtiniausių kosmetikos priemonių iki asmeniškiausių smulkmenų. Rankinė kartu pasako nemažai apie jos savininkę.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Plaukų kondicionieriaus gamyba namuose

  2015-01-06

  Pilnos parduotuvių lentynos įvairiausių grožio priemonių. Kartais net sunku išsirinkti, o ir ne visada žinome, kam viena ar kita priemonė naudojama, kokį efektą suteikia. Plaukai yra moters pasididžiavimas, norisi, kad jie būtų gyvybingi, sveiki ir blizgantys.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

Daugiau naujienų »    « Grįšti į naujausius

Geriausiai parduodamos