Straipsniai

RSS

 • Ką vertėtų žinoti apie ilgalaikį gelinį nagų lakavimą?

  2015-04-13

  Kas yra ilgalaikis gelinis nagų lakavimas greičiausiai žino beveik kiekviena moteris, daugelis iš jų pačios naudojasi šiuo patogumu. Visgi tvarkingos rankos ir nepriekaištingas manikiūras kiekvienos moters pasididžiavimas. O ilgalaikis gelinis lakavimas – neabejotinas išsigelbėjimas moterims, neturinčioms laiko kasdien rūpintis savo rankų ir nagų grožiu.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Išsišakoję plaukų galiukai

  2015-04-08

  Turite gražius, ilgus plaukus, tačiau viską gadina išsišakoję jų galiukai? Išsišakoję plaukų galiukai atsiranda ne be priežasties, greičiausiai dėl netinkamos priežiūros. Patarsime kaip derėtų rūpintis savo plaukais, kad jie atrodytų gražūs ir sveiki.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Kad maudytis vonioje ar po dušu būtų maloniau

  2015-03-31

  Vanduo ir procedūros vonios kambaryje teikia didžiulį malonumą ir be abejonės yra naudingos. Po sunkios darbo dienos vonia ar dušas nuima visą blogą nuotaiką ir nuovargį. Vanduo ne tik nuvalo odą, bet ir skatina organizmo gyvybingumą, grūdina ir treniruoja, teigiamai veikia nervų sistemą. Vanduo puikiai veikia ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, ypač jeigu į vonią įdėsime aromatingų, tonizuojančių priemonių, kurių pasirinkimas dabar itin platus.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Pasidaryk pati: rankų darbo muilas

  2015-03-25

  Ekologija kasdien tampa vis populiaresnė, renkamės ekologišką maistą, sveikiau gyvename, renkamės produktus, kurie pagaminti be konservantų arba savo sudėtyje jų turi kuo mažiau. Toks gyvenimo būdas sveikintinas.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Nagų lakavimo taisyklės, kurių nevalia laužyti

  2015-03-23

  Gražūs ir tvarkingi nagai be jokios abejonės moters vizitinė kortelė. Jei nagai netvarkingi, ji nevalingai juos slėps. Kad savo rankų nereikėtų slėpti, o priešingai, galėtumėte jaustis gerai, pasitikėtumėte savimi – svarbus ir manikiūras bei taisyklės, kurių derėtų laikytis verslo susitikimo ar pobūvio metu.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • RATU.LT konkursas!

  2015-03-20

  Šiandien Kovo 20d. sukanka lygiai metai kaip www.ratu.lt internetinėje parduotuvėje moterims pradėjome publikuoti straipsnius, todėl šita proga norime paskelbti konkursą: Visi kurie paspaus "Like" arba "Shere" dalyvaus konkurse. Konkursas prasideda nuo Kovo 20d iki Kovo 27d. Pasibaigus žaidimui burtu keliu apdovanosime vieną paspaudusį"patinka" ir vieną paspaudusį "dalintis" Ratu.lt įsteigtu prizu.

  Parašyta kategorijoje: Apie RATU.LT

 • Patarimai, kurie padės greičiau pasigražinti

  2015-03-12

  Mergina, panelė, moteris – jos turi šį tą bendro – visos nori būti gražios. Tačiau paryškindamos savo grožį neapsieiname be papildomų priemonių, o kaip žinia, tai užima nemažai laiko. Ypač tai aktualu tada, kai skubame, bet norime atrodyti nepriekaištingai. Dalijamės sukauptais patarimais, kaip atrodyti gražiai ir trumpiau užtrukti.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Pasidaryk pati: 3 tiesės per nagus

  2015-02-26

  Manikiūro idėjų internete šimtai, tačiau daugelis iš jų atrodo sunkiai įveikiamos. Na nebent jūs patyrusi specialistė nagų srityje. Todėl mes stengiamės pateikti paprastų, nekasdieniškų idėjų, kurios tikrai nereikalautų didelio specifinio įdirbio. Šiuos nagų lakavimo būdus tikrai nesudėtingai atliksite, tačiau jei abejojate ar pavyks tiesiai nubrėžti liniją su nagų laku, iš pradžių pasitreniruokite ant popieriaus lapo. Pamatysite, tikrai nesudėtinga. Tad žavėkitės pačios ir džiuginkite savo grožiu kitus!

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Jautrios odos priežiūra

  2015-02-23

  Moterys tokios skirtingos, tačiau jos gali turėti šį tą bendro – panašų odos tipą. Šį kartą norime papasakoti apie jautrią veido odą ir jos priežiūrą. Jautri veido oda gali sudirgti nuo menkiausio vėjo, kaitrių saulės spindulių ar netinkamai parinktų kosmetikos priemonių. Jog rūpintis jautria veido oda nebūtų sunku, atrinkome geriausius patarimus ką daryti ir ko vengti.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Kad indai visada blizgėtų...

  2015-02-20

  Joks stalas neatrodys estetiškai, jei serviruosite jį dėmėtais indais, o šalia lėkščių padėsite pajuodusius įrankius. Taigi, šį kartą patarimai, kaip plauti indus, kad jie blizgėtų ir atrodytų kaip nauji.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Nagų dekoravimo šepetėliai

  2015-02-19

  Jei lakuojate nagus, norite geresnio ir gražesnio rezultato – sunku išsiversti vien tik nagų laku. Norint sukurti išskirtinį nagų dizainą ir nagus papuošti dailės elementais jums neabejotinai prireiks papildomų priemonių – nagų dekoravimo šepetėlių. Jų yra įvairių dydžių, formų ir stilių, kad būtų lengviau piešti sudėtingesnius piešinius.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Veido kaukės namuose gamyba

  2015-02-18

  Veido kaukė – priemonė atgaivinti veido odą, ji suteikia odai skaistumo, išvalo ją nuo susikaupusių toksinų, o svarbiausia – pamaitina taip reikalingais vitaminais ir mineralais. Veido kaukes patartina tepti ne dažniau kaip 2–3 kartus per savaitę. Prieš dedant kaukę, nuplaukite veidą šiltu vandeniu – taip atversite poras odoje ir leisite vitaminams bei naudingoms medžiagoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Kodėl ant nagų atsiranda baltos dėmelės?

  2015-02-15

  Viena iš priežasčių, kodėl ant nagų (tiek rankų, tiek ir kojų) atsiranda baltų dėmelių (šis reiškinys, liaudyje dar vadinamas nagų žydėjimu), gali būti susirgimas, vadinamas leukonichija.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Vešlūs ir žvilgantys plaukai

  2015-02-13

  Vešlūs ir žvilgantys plaukai – tai ne tik sveikata, bet ir pasitikėjimas savimi, tikras moters pasididžiavimas ir grožis. Jei plaukai lėtai auga, slenka ar prarado žvilgesį – vertėtų susirūpinti. Jei norite, kad plaukai būtų sveiki, naudokite specialias priežiūros ir formavimo priemones. Pavyzdžiui, galvą plaukite šampūnais su jūrų dumblių ekstraktais.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Ką valgyti prieš treniruotę?

  2015-02-12

  Visai nesvarbu kur sportuojate: namuose ar sporto klube, tačiau labai svarbu prieš treniruotę rinktis tinkamą maistą. Tai ką valgysite prieš treniruotę turi didelės įtakos rezultatams, todėl prieš sportuojant reikia gauti energijos, kuri leis pasiekti maksimalių rezultatų.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

Daugiau naujienų »    « Grįšti į naujausius

Geriausiai parduodamos