Nagų priauginimas – kaip viskas vyksta?

Paskelbta 2014-11-23

  • Nagų priauginimas – kaip viskas vyksta?

Nagų priauginimas – kaip viskas vyksta?

Apie nagų priauginimą yra girdėjusios visos moterys. Tačiau ar kada nors esate išbandžiusios tai? Galbūt skundžiatės savo nagų forma, norite turėti gražius nagučius, bet vis nedrįstate jų prisiauginti? Dažnai moterys nė nenumano, kaip viskas vyksta ir galvoja, jog nagų priauginimas – tai sunkus ir ilgas procesas. Bet tai nes tiesa! Šiame straipsnyje – visa nagų priauginimo eiga.

  1. Pirmasis ir būtinas žingsnis, priauginant nagus – tai nagų odelių atstumdymas. Odelės gražiai ir tvarkingai yra atstumdomos specialiu, būtent šiam procesui pritaikytu įrankiu.
  2. Tuomet, specialia dilde, natūralų nagą sutrumpiname iki norimo ilgio ir pašiaušiame jo paviršių.
  3. Specialiu skysčiu, nago paviršių tvarkingai suriebaliname.
  4. Prie sutvarkyto nago, tvirtiname formelę ir formuojame norimą nago formą.
  5. Ties odelėmis, tepame akrilą ir švelniais bei minkštais prisilietimais, akrilu suformuojame nago formą.
  6. Palaukiame kol akrilas sudžius. Jam sustingus, gautą nago formą, poliruojame ir dildiname dilde, kad nago forma atrodytų gražesnė ir tvarkingesnė.
  7. Galiausiai, nagą nulakuojame ir papuošiame pagal savo norus.

IR DAR ŠIS TAS:

Moterims, kurios turi natūraliai silpnus, neaugančius, trumpus nagučius – nagų priauginimas yra tikras išsigelbėjimas. Priauginti nagai atrodo visai kaip natūralus, tad jei nagų ilgis nėra itin didelis, niekam net nekils įtarimas, jog nagai priauginti. Nagai, kurie yra priauginti atrodo ne tik labai tikroviškai, bet ir itin gražiai bei tvarkingai. Juk tvarkingi nagai – tai moters vizitinė kortelė! Priauginti nagus galima tiek ant stipresnių, tiek ant labai silpnų nagų. Tačiau norint prisiauginti nagus, rekomenduojame jums pasirinkti tikrai gerą ir profesionalų šios srities meistrą. Pasaulyje vyrauja mitas, jog nagų priauginimas labai sugadina naturalų nagą. Taip gali nutikti tik dėl neprofesionalaus meistro darbo.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos