Gelinis lakavimas – kas tai?

Paskelbta 2014-11-18

  • Gelinis lakavimas – kas tai?

Tikriausiai kiekviena mergina mėgsta papuošti savo nagučius gražiu manikiūru. Juk gražūs ir tvarkingi nagai – moters pasididžiavimas, kuriuo gali pasigirti toli gražu ne kiekviena. Tačiau kartais nusilakuoti ir papuošti nagus pritrūksta laiko, tiesa? Gelinis lakavimas – puiki išeitis!

KAIP TAI ATLIEKAMA?

Darant gelinį ilgalaikį lakavimą, visų pirma, nago paviršius labai švelniai yra pašiaušiamas dilde, o nago plokštelės nuriebalinamos bei padengiamos specialiu lako pagrindu. Tai – gelinio lakavimo pradžių pradžia. Atlikus šiuos veiksmus, ant bazinio pagrindo tepamas specialus gelis, kuris nago paviršių padaro itin lygų. Tuomet rankos keletą minučių yra laikomos UV lempos šviesoje, o po to nagai yra padengiami spalvotu ilgalaikiu geliu bei UV lempos šviesoje rankos palaikomos dar kelias minutes. Paskutinis žingsnis – nagų padengimas apsauginiu geliu bei dar kelios minutės rankų laikymo po specialia lempa.

KODĖL VERTA TAI RINKTIS?

Gelinis lakavimas, mažai laiko turinčioms moterims yra tikras išsigelbėjimas. Tad jei negali daug laiko skirti sau – tai puiki išeitis. Gelinis lakavimas turi daugybę teigiamų pusių. Jei tavęs laukia skrydis į kitą šalį, kurioje tu neturėsi galimybės pasitvarkyti nagų, tuomet šis lakavimo būdas tau tikrai tiks. Gelinį lakavimą verta rinktis dėlto, nes taip susitvarkius nagus, lakas išsilaiko kur kas ilgiau nei įprastas nagų lakavimas. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, bet gelinis lakavimas išsilaikyti gali net iki trijų savaičių. Nagai, pagražinti šiuo lakavimo būdu, atrodo labai tvarkingai ir gražiai.

NEIGIAMOS SAVYBĖS

Gelinis lakavimas turi daug pliusų, tačiau taip pat ir keletą minusų. Jei nusprendei rinktis šį būdą, teks susitaikyti su mintimi, jog turėsi ne kartą apsilankyti pas manikiūro meistrą. Nes jis tau ne tik padarys gelinį lakavimą, bet ir jį nuims. Taip, taip, gelinio lakavimo nusivalyti pačiai namuose neišeis. Nebent turi specialias priemones ir žinai kaip reikia tai daryti. Tačiau bandant daryti kitaip, gali stipriai pažeisti nago paviršių.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos