Manikiūro idėja: laikraštinis manikiūras

Paskelbta 2014-11-15

  • Manikiūro idėja: laikraštinis manikiūras

Manikiūro idėja: laikraštinis manikiūras

Nuolat lakuojant nagus, vis sukate galvą kaip šį kartą save nustebinti? Kokį įdomesnį manikiūrą pasirinkti? Štai, norėtume pasidalinti itin nesudėtinga manikiūro idėja, kuri tikrai nepaliks abejingų. Jei įprastai naujienas sužinote ne vartydama naujausią dienos spaudą, o internete, tai šiam manikiūrui teks įsigyti laikraštį.

Visai įdomu žinoti ir tai, kaip šis manikiūras atsirado. Pasak legendos, idėjos autorė - viena beprotiškai troškusi išgarsėti prancūzų manikiūrininkė. Kai kartą vietos laikraštis pagaliau išspausdino straipsnį apie ją, mergina prisipirko galybę to laikraščio egzempliorių, iškarpė straipsnius apie save ir... ėmė klijuoti jų fragmentus klientėms ant nagų. O jau tada pasaulis sužinojo ne tik apie ją, bet ir apie naują nagų dailės tipą - vadinamąjį laikraštinį manikiūrą.

Tai kaip pasidaryti laikraštinį manikiūrą?

Tam prireiks naujo laikraščio, o jei jis visiškai naujas ir kvepiantis dažais – idealu! Dar reikės lako pagrindo, lako ir viršutinio lako sluoksnio.

1. Nagus sutvarkykite, suteikite jiems norimą formą dilde, nustumkite odelę prie nago pagrindo mediniu pagaliuku.

2. Iš laikraščio iškirpkite 10 fragmentų, kurie turėtų būti kiek didesni už jūsų nagą.

3. Ant nagų užtepkite nagų lako pagrindą.

4. Nulakuokite nagus pasirinktos spalvos laku. Kadangi laikraščio raidės - juodos, pagrindui tinka bet kokia šviesi spalva: balta, ar kitos pastelinės. Kuo didesnis kontrastas tarp raidžių ir lako - tuo įspūdingiau atrodys manikiūras.

5. Palaukite, kol lakas visiškai išdžius.

6. Iškirptus fragmentus šiek tiek suvilgykite vandeniu arba spiritu. Svarbiausia - laikraštis turėtų tik sudrėkti, o ne permirkti.

7. Pincetu uždėkite po fragmentą ant kiekvieno nago, kruopščiai išlyginkite. Palaikykite laikraščio fragmentus ant nagų apie pusę minutės. Tiek laiko užtenka kad raidės persikeltų ant lako.

8. Atsargiai nuimkite laikraščio skiauteles nuo nagų ir dar kartą luktelėkite, kol nagai visiškai išdžius.

9. Ant nagų užtepkite viršutinį nagų lako sluoksnį ir leiskite išdžiūti. Galite džiaugtis įspūdingu manikiūru.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos