Sveikų nagų paslaptys

Paskelbta 2014-11-13

  • Sveikų nagų paslaptys

Sveikų nagų paslaptys

Sveiki ir gražūs nagai – tai kiekvienos save prižiūrinčios moters svajonė. Apie sveikus, tvarkingus ir dailių formų nagus svajoja kone kiekviena. Deja, bet pasiseka nedaugeliui. Ar žinojai, kad turėti dailius nagus nėra taip sunku, kaip gali atrodyti? Šiandien jums pateikiame pagrindines sveikų nagų paslaptis.

Žirkles keiskite į dildę

Visuomet su savimi rankinėje nešiokitės ne nagų dildę. Paprastai nuskilus nagui, moterys juos nukerpa, tačiau to daryti nereikėtų. Vietoj nagų kirpimo, nagučius tiesiog gražiai nudildinkite.

Sveikai matinkitės

Sveika mityba – gražių nagų principų principas. Jei svajoji apie ilgus, dailies nagus, tačiau nevalgai daržovių ir esi be galo didelė smaližė – nieko nebus. Jei norite sveikų nagų, turėsite susidraugauti su sveika mityba. Valgykite daug daržovių, vaisių ir uogų bei atsisakykite saldumynų ir kaloringų patiekalų.

Naudokite nagų pagrindą

Net jeigu nemėgstate lakuotis nagų, visuomet savo kosmetinėje turėkite nagų pagrindą. Jei jūsų nagučiai nenulakuoti, padenkite juos nagų pagrindu. O jei jūsų nagai nulakuoti, tepkite jį ant lako. Būtų dar šauniau jei įsigytumėte nagų pagrindą su vitaminais ir stiprinamosiomis medžiagomis.

Darykitės nagų vonelias

Jūsų nagučiai bus puikiai pamaloninti, jei bent kartą per savaitę pasidarysite nagų voneles. Nagų vonelės yra daromos iš įvairiausių namuose randamų produktų. Vonelių receptų galite rasti interneto platybėse. Šis puikus dalykas sustiprins jūsų nagučius, palaipsniui suteiks gražią formą.

Rečiau lakuokite nagus

Jei itin dažnai lakuojate nagus, tai gali būti priežastis, dėl ko jūsų nagai yra silpni. Nulakuoti nagučiai yra tikrai labai gražu, tačiau privalote leistis jiems pailsėti nuo lako. Bent dvi dienas per savaitę palikite nagus be jokio lako.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos