Kaip vizualiai padidinti akis?

Paskelbta 2014-10-01

 • Kaip vizualiai padidinti akis?

Kaip vizualiai padidinti akis?

 

Sakoma, kad gražiausios akys – didelės, kuriose norisi paskęsti, kurios užburia giliu ir hipnotizuojančiu žvilgsniu, nuo kurių nesinori atitraukti akių... Tačiau ne visas motina gamta apdovanojo didelėmis akimis, bet nėra dėl ko liūdėti - makiažo pagalba, galima vizualiai jas padidinti. Svarbios ne tik spalvos, bet ir naudojama makiažo technika, jas ir aptarsime.

 

Dažant akių vokus rinkitės šešėlių spalvas nuo šviesios iki tamsios. Šviesiomis spalvomis yra dažomas apatinis vokas. Viršutinį voką visažistai rekomenduoja dažyti šviesia spalva iki pusės, o nuo pusės (vyzdžio vidurio) iki akies krašto – tamsia spalva. Šviesūs tonai akims suteikia spindesio, jos tarytum atsiveria, tampa didesnės.

 

Dar vienas galimas variantas, kuris padės atverti žvilgsnį – tai švelni tonų gradacija. Akies voką padažykite šviesiais šešėliais, ties voko raukšle naudokite tamsesnį artimą atspalvį. Pasistenkite, kad spalvos palaipsniui pereitų iš vienos į kitą. Taip vokui suteiksite gilumo, žvilgsnis atrodys išraiškingesnis, o akys – platesnės.

 

Akis padidinti gali ir tinkamas akių linijos kontūras (strėlytės). Akių linijos kontūrą pradėkite vesti nuo vyzdžio vidurio ir brėžkite link krašto su kilimu į viršų. Toks akies pratęsimas ilgina akį, suteikia jai migdolo formą, kuri laikoma taisyklingiausia akies forma. Jei jūsų akys siauros, pabrėžkite akių vidinius vokus su šviesiu, geriausia baltu pieštuku. Tačiau jei akys mažos ir apvalios – balto kontūro nereikia.

 

Blakstienas dažykite tokiu tušu, kuris turi riečiamąjį šepetėlį. Apatinėms blakstienoms užteks vos vieną kartą perbraukti šepetėliu, viršutinės geriau išryškės jei jas paryškinsite porą kartų. Kad akys atrodytų didesnės, suteikite blakstienoms išraiškingumo ne tik tušu, bet ir tamsiu šešėliu ar akių pieštuku. Paryškinkite blakstienų augimo liniją ir tarpelius tarp jų.

 

Jei laukia vakarėlis ar šventė, nebijokite išmėginti dirbtinių blakstienų. Kosmetikos ir grožio prekių parduotuvėse rasite kokybiškų, natūraliai atrodančių blakstienų, kurios akivaizdžiai padidins akis, atrodys išraiškingai ir viliojančiai. O jums suteiks išskirtinio žavesio.

 

Atkreipkite dėmesį į savo akių spalvą. Žaliaakės gali sukurti didesnių akių efektą naudodamos šiltus rusvus atspalvius, rudaakės – rausvus ir auksinius, mėlynakės – subtiliais persikinius. Pilkoms akims ypač tiks purpuriniai bei rudi atspalviai.

Kaip pasidaryti didelių akių makiažą:

 

 • Naudokite šviesios spalvos šešėlius.
 • Vidinio voko kamputį paryškinkite baltu pieštuku (arba baltu šešėliu).
 • Apatinio voko vidinę liniją (tarp akies ir blakstienų) padažykite kūno ar baltos spalvos pieštuku.
 • Tamsios spalvos (tamsiai rudu) šešėliu paryškinkite apatinio voko išorinį kamputį.
 • Bronzinės spalvos švytinčiais šešėliais pagilinkite akį, paryškindamos viršutinio voko liniją, kur yra akiduobė (raukšlė).         
 • Specialiu prietaisu užrieskite blakstienas.       
 • Dažykite jas tušu, sustelkdamos į centrą ir išorę. Apatines blakstienas dažykite negausiai, perbraukite tik galiukus.
 • Akių liniją (kontūrą) veskite nuo viršutinio voko vidurio iki išorės. Iki vidinio voko nuveskite ploną liniją. Sustorėjimas turi būti akies voko centre.
 • Tamsesniu rudu atspalviu vėl paryškinkite akiduobės liniją – akys atrodys gilesnės ir didesnės.
 • Paryškinkite apatinio voko išorinį kampą - arba pieštuku, aba tamsiu šešėliu.

 

Štai panašiai taip atrodo didesnių akių makiažas: https://www.youtube.com/watch?v=vrvpnpcbrcs

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos