Pirkimas internetu: ar tai iš tiesų taip paprasta?

Paskelbta 2014-09-25

  • Pirkimas internetu: ar tai iš tiesų taip paprasta?

Pirkimas internetu: ar tai iš tiesų taip paprasta?

 

Pirkti internetu dažnas prisibijo dėl čia neva tykančių pavojų. Tačiau dažnai bijome to, ko nežinome. Pabandysime praskleisti paslapties šydą ir paneigti vyraujančius mitus apie pirkimą internetu.

 

Pirkti internetu nesaugu.

MITAS.

Pirkti internetu jokia naujiena. Tai tas pats kaip eiti apsipirkti į prekybos centrą ar paprastą parduotuvę. Ir pirkti internetu nėra nesaugu, tiesiog prieš perkant svarbu įsitikinti, kad parduotuvė, kurioje lankotės yra legaliai veikianti, yra registruota, jai nėra iškelta bankroto byla. Ratu.lt internetinė parduotuvė yra oficialiai registruota, atitinka visus internetinei parduotuvei keliamus reikalavimus, tad joje pirkti saugu!

 

Pirkti internetu neapsimoka.

Pirkti prekes Ratu.lt svetainėje apsimoka. Visų pirma, todėl, kad Jums nereikia vaikščioti po įvairias parduotuves, o čia vienoje vietoje galite įsigyti skirtingų priemonių: nuo grožio priemonių nagams, veidui iki papuošalų, bižuterijos. Jums nereikės taikytis prie nepatogaus parduotuvių darbo laiko, nes pirkti internetu galite Jums patogiu metu, nepaisant paros laiko. Dar vienas svarbus faktorius, kad pirkti prekes internetu yra patogiau, nes galite palyginti kainas keliose skirtingose parduotuvėse, tačiau neabejojame, kad mūsų siūlomos kainos yra vienos geriausių rinkoje.

 

Pirkti internetu reikia specialių žinių arba aš nesugebėsiu.

MITAS.

Pirkti internetu nereikia specialių žinių ar juo labiau atitinkamo išsilavinimo. Tai ypač nesudėtingas procesas, tad neturėtų kilti jokių sunkumų prekes įsigyjant internetu. Pas mus gan paprastai paaiškintas prekių įsigijimo procesas. Taip pat mūsų internetinė parduotuvė ratu.lt pasiruošusi padėti jeigu Jums kyla klausimų ar norisi paklausti apie prekę, apmokėjimą ar atsiuntimo būdą. Mes labai vertiname savo klientus ir dedame pastangas, kad kiekvienas iš Jūsų liktu patenkintas preke ir aptarnavimu.

 

Bijoti pirkti internetu nėra dėl ko, nes mes esame užtrikrinti parduodamų prekių kokybe, todėl taikome pinigų grąžinimo garantiją, jei prekė netiktų ar nepatiktų. Jūs galėsite grąžinti įsigytą prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Todėl pirkti internetu ne tik paprasta, bet ir naudinga!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos