Kaip puikiai atrodyti ir be makiažo?

Paskelbta 2014-09-23

  • Kaip puikiai atrodyti ir be makiažo?

 

Kaip puikiai atrodyti ir be makiažo?

 

Norėdamos atrodyti gražios ir žavios kasdien prieš veidrodį praleidžiame nemažai laiko. Greičiausiai net nesusimąstome, kad galime išsiversti ir be jo, taip sutaupydamos ne tik laiko ir pinigų, bet ir pagerindamos odos būklę. Be makiažo atrodyti puikiai nėra sunku, užtenka žinoti kuo galima pakeisti įprastas priemones ir galėsime džiaugtis nuostabiu kasdieniu rezultatu!

 

Prauskite veidą ryte ir vakare

 

Veido prausimas du kartus per dieną turėtų būti jūsų kasdienybė, tačiau vis dar pasitaiko moterų, kurios veidą prausia tik vieną kartą per dieną. Tai didžiulė klaida, nes mūsų aplinka nėra švari, o vanduo nuplauna nešvarumus ir sumažina tikimybę susirgti įvairiomis odos ligomis, oda atrodys daug švaresnė.

 

Naudokite švelnų prausiklį

 

Naudojant šiurkštų prausiklį yra nuplaunamos ne tik negyvos, bet ir sveikos odos ląstelės. Oda gali išsausėti ir parausti. Rekomenduojama naudoti švelnesnį prausiklį, nesukeliantį alergijos, kartu tokį, kuris neužkimštų porų bei būtų tinkamas jūsų odos tipui.

 

Drėkinkite odą

 

Gražiai ir sveikai odai reikalingas drėkinimas. Po kiekvieno prausimosi naudokite drėkinamąjį kremą, kuris tiktų jūsų odos tipui. Galima rinktis ir priemones su papildoma apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių.

 

Vazelinas – vietoj tušo

 

Kad ir kaip keistai bei neįprastai tai skambėtų, tačiau kokybiškas vazelinas gali būti naudojamas vietoj tušo. Užtepus nedidelį kiekį vazelino ant blakstienų, jis suteiks joms blizgesio, blakstienos spindės. Dar vienas vazelino panaudojimo būdas – akių makiažui valyti. Juo pašalinsite akių makiažą, kartu jis nėra toks kenksmingas kaip dauguma kitų valiklių.

 

Kokosų aliejus – lūpoms

 

Kokosų aliejus itin universalus, jį galima naudoti veido makiažui valyti, plaukams stiprinti ar lūpoms drėkinti. Šis aliejus ypač vertinamas dėl savo naudingų medžiagų, kuriame nėra konservantų ar kitų cheminių medžiagų, todėl puikiai tinka išsausėjusioms lūpoms drėkinti.

 

Taisyklinga antakių forma

 

Tvarkingi antakiai „įrėmina“ veidą, suteikia jam išraiškingumo. Pašalinti reikėtų tik nereikalingus plaukelius, nepersistengiant radikaliai pakeisti pačių antakių formos. Svarbu, kad forma būtų taisyklinga, ne per daug iškelta ar nuleista. Nesistenkite ir antakių padaryti per daug plonų.

 

Sveika mityba

 

Kai oda sveika, tai ir makiažo nereikia, todėl rekomenduojama žiūrėti ką valgote, rinktis daugiau vaisių ir daržovių. Sveikai maitinantis, oda irgi atrodo gražiai, yra lygi ir skaisti.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos