Laisvalaikio praleidimo būdai

Paskelbta 2014-09-14

  • Laisvalaikio praleidimo būdai

Laisvalaikio praleidimo būdai

 

Susitinki su draugėmis ir galvoji, ką čia nuveikus? Viskas, ką iki šiol veikiate pabodo, norisi naujų vėjų gyvenime, naujų potyrių ir įspūdžių.. Turbūt daugeliui iš mūsų taip būna, tačiau geriau pagalvojus, kartais būna užmirštos senos geros veiklos, kurias tikrai verta išbandyti..

 

Koncertai/Festivaliai

 

Kada paskutinį kartą nuoširdžiai šėlai patinkančios muzikos grupės koncerte? Ar pameni, kada pasileidai ilgus plaukus ir šėlai iki ryto, kratydama galvą pagal mėgstamiausios grupės dainas? O pameni, kada klausydama melancholišką dainą šokai apsikabinusi mylimąjį arba tiesiog lingavai į taktą? Vasarą vyksta galybė koncertų, festivalių, todėl tikrai atrasi kažką patinkančio ir sau. Juk taip gera, skambant pamėgtai dainai, iš visos širdies pritarti atlikėjui, daug šypsotis, šokti ir mėgautis gyvenimu!

 

Filmai

 

Jei lankotės kino teatre – ši veikla tampa įprasta ir nebeteikia tiek daug džiaugsmo. Siūlome išbandyti pasidaryti kino teatrą namuose! Daugelis turi namų kino sistemas, didelės įstrižainės televizorius. Paieškojusi, galbūt rastumėte, kas galėtų paskolinti projektorių ir tai leistų jums mėgautis filmu didžiuliame ekrane. Tiesiog reikia puikios kompanijos ir gerų filmų. Galima daryti skirtingomis dienomis, skirtingų žanrų filmų seansus, pvz.: vieną dieną žiūrite tik siaubo filmus, sekantį kartą, romantiškus filmus, galbūt net ašarą nubraukiate, kokioje romantiškoje ar už širdies griebiančioje scenoje.

 

Moteriškas pasibuvimas

 

Galbūt vaikystėje mėgdavai susikviesti drauges ir daryti pižamų vakarėlį, su mergaitiškais pašnekesiais, juokais? O kodėl negalima ir dabar susikviesti artimiausių draugių, pasibūti moteriškoje kompanijoje, prisiminti senus gerus laikus, pasidalinti patirtimi ir atsipalaiduoti nuo kasdienių darbų ir skirti laiko sau bei draugėms? Jus, kaip drauges, toks pasibuvimas dar labiau suartins, o po tokio vakarėlio grįšite kupinos teigiamų emocijų.

 

Maisto gamyba

 

Valgyti sveikai ir skaniai – gan nelengva užduotis, ypač kai tenka sugalvoti, ką šiandien pasidaryti pietums ar vakarienei... Kodėl nepadarius suneštinio vakarėlio, kurio metu atsineštumėte skirtingus patiekalus, pasikeistumėte maisto gamybos idėjomis, receptais. Būtų itin naudinga ir įdomi patirtis, galbūt atrastumėte naujų, dar neragautų patiekalų.

 

Štai čia tik keletas idėjų, kaip galima įdomiai ir turiningai leisti laiką. Tikime, kad ir jūs turite savų mėgstamų užsiėmimų, tačiau svarbiausia, nebijoti išbandyti naujų dalykų, ieškoti ir atrasti, juk gyvename tik vieną kartą.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos