Jei slenka plaukai...

Paskelbta 2014-09-13

  • Jei slenka plaukai...

Jei slenka plaukai...

 

Gražūs ir žvilgantys plaukai – moterų pasididžiavimas ir džiaugsmas, kurie džiugina ir kitų akis. Tačiau kartais nutinka taip, jog plaukai ima ir pradeda slinkti.. Iš gražių ir storų plaukų, lieka ploni ir praradę žvilgesį..

 

Jei ryte ant pagalvės randate vis daugiau iškritusių plaukų, o išsimaudžiusi turite ieškoti būdų kaip išvalyti užsikimšusius vamzdžius, vertėtų susirūpinti... Plaukų slinkimas yra natūrali ir sveika atsinaujinimo proceso dalis, tačiau kartais plaukų netenkame daugiau nei turėtume.

 

Kas sukelia plaukų slinkimą?

 

Anot profesionalų, plaukų slinkimą gali sukelti įvairios skirtingos priežastys. Vieniems plaukai krenta dėl išsiderinusios hormonų pusiausvyros, kitiems – dėl streso ar vitaminų trūkumo. Plaukai gali slinkti dėl šių sekančių priežasčių: stresas, hormonų pusiausvyra/ menopauzė, sveikatos problemos, diabetas, gimdymas, rūkymas, plaukų formavimo priemonės ir prietaisai, šalutinis vaistų poveikis.


Kada dėl plaukų slinkimo reikėtų susirūpinti?

 

Jei plaukai išslenka vos keli, nieko tokio, tačiau, jei ištisi kuokštai – derėtų susirūpinti. Ypač padidėjęs plaukų slinkimas yra ganėtinai akivaizdus pažiūrėjus į plaukų šepetį ar pagalvę. Per dieną yra normalu netekti apie 50-100 plaukų. Jeigu plaukai krenta kuokštais, tai gali signalizuoti ir apie rimtą ligą. Vertėtų apsilankyti pas specialistą ir pabandyti atrasti tikrąją plaukų slinkimo priežastį.

 

Kaip susijęs stresas įr slenkantys plaukai?

 

Kasdien skubame, lekiame, tad ir stresas tapo beveik kasdieniu mūsų palydovu, kuris gali būti pagrindinė plaukų slinkimo priežastis. Stresas gali sutrikdyti plaukų augimo ciklą, todėl jie pradės augti plonesni. Plaukai gali pradėti slinkti net ne iš kart po patirto streso, bet pavyzdžiui net po kelių mėnesių, todėl dažnai nustembame, kai jie nei iš šio nei iš to pradeda slinkti.

 

Kaip užkirsti kelią plaukų slinkimui?

 

Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į savo mitybą. Į savo maisto racioną įtraukite kuo daugiau baltyminių produktų: mėsos, pupelių, žuvies, nepamirškite ir daržovių, ypač salotų ir špinatų, kuriuose gausu geležies. Tinkama ir subalansuota mityba sąlygoja ne tik organizmo, bet ir plaukų sveikatą. Plaukai gali pradėti slinkti dėl nesveikos ar nepakankamai subalansuotos dietos, nes neaprūpiname savo organizmo visais reikiamais vitaminais.

 

Kokios papildomos priemonės prieš plaukų slinkimą?

 

Jei plaukus tinkamai prižiūrėsite, jie bus gerokai stipresni ir sveikesni. Patariama plaukus trinkti vėsiu vandeniu, nes karšta srovė juos stipriai nusausina. Taip pat patartina plaukus džiovinti su šalto ar vėsaus oro srove, kuri taip stipriai nepažeis plaukų. Naudojant kitas plaukų formavimo prietaisus būtina naudoti nuo karščio apsaugančias priemones. Vertėtų retkarčiais plaukus palepinti plaukų kaukėmis.

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos