Ricinos aliejus – produktas darantis stebuklus

Paskelbta 2014-09-12

  • Ricinos aliejus – produktas darantis stebuklus

Ricinos aliejus – produktas darantis stebuklus

Ar ir tu jau ilgą laiką svajoji apie ilgas, tankias ir gražias blakstienas? O gal nesiliauji svajojusi apie tvarkingus, dailius nagučius? O ar norėtum turėti žvilgančius, sveikus plaukus bei odą? Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, šįkart mes tau pasiūlysime išbandyti ricinos aliejų. Straipsnyje rasite keletą šio produkto panaudojimo būdų.

  • Jei nori turėti ilgas, tankias blakstienas – ricinos aliejus tau padės įgyvendinti šią svajonę! Paimk blakstienų šepetėlį ir ant jo užlašink keletą (daugiau nereikia) ricinos aliejaus lašų. Tuomet patepk blakstienas nuo pat pradžios iki galo. Šią procedūrą atlik kiekvieną vakarą ir jau po kelių savaičių pastebėsi rezultatus!

 

  • Tavo plaukai nuolat slinka, sausėja ar net lūžinėja? Griebk ricinos aliejų ir atlik šią paprastą procedūrą. Tau tereikia sumaišyti ricinos ir arbatmedžio (tinka ir kokosų ar alyvuogių) aliejų ir ištepti šiuo mišiniu savo plaukus nuo pat šaknų iki galiukų.

 

 

  • Norint turėti sveiką, gražią odą, reikia pasidaryti ricinos aliejaus kaukę veidui. Tereikia prieš vakarą ištepti veido odą aliejumi ir palikti nakčiai. O ryte gerai nuplauti. Jei norite greičiau pastebėti rezultatus, šią kaukę darykitės kiekvieną vakarą prieš miegą, o jei tai nesukelia jums patogumų, pasidarykite net ir ryte ar dieną.

 

  • Nagai – tai tarsi kiekvienos merginos vizitinė kortelė. Apie tvarkingus, gražios formos, dailius nagučius svajoja kone kiekviena mergina. Jei tokių nori ir tu, pasigamink nagų vonelę su ricinos aliejumi. Tau tereiks šiek tiek pašildyti ricinos aliejų ir jame apie 10 minučių pamirkyti nagus. Rezultatai tave nustebins!

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos