Lūpų makiažas: kaip taisyklingai jį pasidaryti?

Paskelbta 2014-09-08

  • Lūpų makiažas: kaip taisyklingai jį pasidaryti?

Lūpų makiažas: kaip taisyklingai jį pasidaryti?    


Linas Adomaitis dainuoja: “Lūpos kaip vyšnios, kokios jos ryškios“. Ar galima įsivaizduoti gražią moterį, su suskilinėjusiomis lūpomis? Visgi mūsų lūpos simbolizuoja apie sveikatos būklę, masina vyrų žvilgsnius. Gražiai padažytos lūpos padeda moteriai išsiskirti iš kitų. Todėl labai svarbu mokėti tinkamai jas prižiūrėti ir paryškinti jų grožį makiažu, apie tai ir bus šis straipsnis.

Pirmiausia, kalbant apie lūpų dažymą, svarbu viskas: ir spalva, ir kontūro apvedimas, apranga ir netgi aplinka, kurioje būsite. Kai kurios moterys nekelia kojos iš namų neparyškinusios lūpų spalvos, tačiau daugelis tai daro paskubomis, iš įpratimo, pamiršdamos, kad lūpų makiažas tai – menas. Tinkamai užtepti lūpų dažai gali sukurti tobulą įvaizdį.

Lūpų makiažas pradedamas nuo jų sudrėkinimo. Tada jas reikėtų padengti toniniu pagrindu, stropiai užpildant visas smulkias raukšleles – nes šitaip lūpų dažai ar blizgesys ilgiau laikysis. Dar galima jas šiek tiek papudruoti – su bespalve arba kūno spalvos pudra.

Tada pereiname prie lūpų kontūro apvedimo. Lūpų kontūro pagalba galima pakoreguoti lūpų formą. Jeigu savo lūpoms nori suteikti putlumo, tuomet kontūrą reikia vesti šiek tiek išeinant virš natūralios lūpų linijos. Jeigu norisi atvirkščiai – optiškai sumažinti didelę burną, kontūrinę liniją brėžk siauriau natūralaus lūpų krašto. Kontūrinis pieštukas turi būti tokio pat atspalvio kaip ir lūpų dažai arba šiek tiek šviesesnis. Čia vienas sunkiausių ir labiausiai kruoštumo reikalaujantis žingnis, nes apvesti lūpas nėra labai paprasta. Ranka kartais sudreba, linija gali gautis nelygi ir taip sugadinti visą lūpų makiažą. Patartina lūpų kontūrą pradėti daryti nuo amūro lanko. Jei esi neįgudusi šioje srityje, sudėliok taškiukus, per kuriuos turėtų praeiti kontūro linija. Tada neskubėdama, atsargiai sujunk juos. Jei kontūras gavosi pernelyg ryškus ar netyčia gavosi ne taip kaip norėjai – gali vatos pagaliuką pamirkyti toniniame pagrinde, kurį naudojai pradėdama makiažą ir pataisyti nelygumus. Dar patartina lūpų dažams skirtu šepetėliu šiek tiek retušuoti lūpų kontūro liniją – ją išsklaidyti. Viršutinės lūpos liniją išsklaidyti link apačios – apatinės link viršaus. Tada kontūras bus ne toks griežtas.

Trečias žingsnis – užtepame pirmą lūpų dažų sluoksnį. Visažistai lūpų makiažui naudoja specialų teptuką, todėl patartina jį turėti, norint pasiekti geresnį rezultatą. Teptukas lūpas nudažo geriau, galima maišyti keletą spalvų, o ir lūpų dažus užtepti yra žymiai lengviau. Teptuku lūpos pradedamos dažyti nuo vidurio link lūpų kampučių. Po pirmojo sluoksnio lūpų dažų užtepimo rekomenduojama jas nusausinti servetėle bei šiek tiek papudruoti, kad lūpų dažai ilgiau išsilaikytų. O tada galima užtepti ir antrąjį lūpų dažų sluoksnį. Pabaigai, jei norisi putlesnių lūpų, užtepk lūpų blizgio.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos