Dieninis makiažas – Jūsų įvaizdžio dalis

Paskelbta 2014-09-07

  • Dieninis makiažas – Jūsų įvaizdžio dalis

Dieninis makiažas – Jūsų įvaizdžio dalis

Jau nuo mažų dienų mergaitės kopijuoja savo mamas ir vyresnes seses, bando gražintis, dažytis lūpas... Bręstant, poreikis atrodyti gražiai didėja, kol galiausiai tai tampa kasdienine rutina. Sunku būtų įsivaizduoti moterį, kuri visiškai nenaudoja jokių kosmetinių priemonių ir dar labiau neparyškina savo natūralaus žavesio. Ne paslaptis, kad pirmą kartą susitikę, apie žmogų sprendžiam pagal jo išvaizdą, tad kaip padaryti, kad jūsų veidą atsimintų kuo ilgiau?

Prieš darantis makiažą, būtina kruopščiai nusivalyti veido odą. Pašalinkite makiažo likučius, patepkite drėkinamuoju kremu, pagal savo odos tipą. Ir tik tuomet, kai oda švari ir sudrėkinta, galime daryti makiažą.

Veido odą padenkite makiažo pagrindu. Svarbu, kad jo spalva ženkliai nesiskirtų nuo veido spalvos, nebūtų nei per tamsus, nei per šviesus. Makiažo pagrindą galima užtepti pirštais arba naudojant specialų teptuką ar kempinėlę. Itin kruopščiai užtepkite priemonę aplink nosies sritį, smakrą, kaktą. Nepamirškite šiek tiek užtepti ir ant ausų bei kaklo, kad neatrodytumėte lyg su kauke. Akių vokams galite naudoti specialias priemones, kurios padeda ilgiau išsilaikyti šešėliams, tačiau jei neturite atskirų priemonių, šiek tiek padenkite makiažo pagrindu.

Kai veido oda išlyginta – naudokite birią pudrą. Ji nuims veido blizgesį, veidas atrodys matinis. Ypač, tinka naudoti bespalvę birią pudrą, kuri nesuteiks papildomo atspalvio, o tik padės makiažui ilgiau išsilaikyti.

Nepamirškite kontūro formavimo priemonių ir skaistalų. Kontūro formavimo priemonė yra šiek tiek tamsesnė nei makiažo pagrindo spalva. Šią priemonę reikėtų tepti specialiu šepetėliu, atsižvelgiant į savo veido formą. Skaistalai atgaivins veidą, suteiks natūralumo. Skaistalus tepti reikėtų braukiant šepetėliu viena kryptimi nuo ausies nosies link.

Kitas žingsnis – akių šešėliai. Dieniniam makiažui rinkitės neutralias spalvas, labai nekrentančias į akis, o tik paryškinančias jūsų akių spalvą. Dieniniam makiažui, jokiu būdu negalima rinktis akių šešėlių su blizgučiais, geriau juos pasilikime vakariniam įvaizdžiui.

Galite apvesti akis pieštuku. Brėžkite ploną liniją, kuri būtų kuo arčiau blakstienų.

Blakstienas dažykite tamsiu, juodu arba rudu, akių tušu. Svarbu, kad blakstienos nesuliptų. Jų atskyrimui galite panaudoti seno tušo šepetėlį ar specialias šukas.

Antakiai turi būti tvarkingi ir sušukuoti. Jeigu antakių plaukeliai itin ilgi, patepkime juos plaukų ar specialia antakių želė.

Paskutinis žingsnis – lūpų blizgesys, natūralaus atspalvio lūpdažis arba tiesiog vazelinas.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos