Nagų lakavimo tendencijos rudens sezonui!

Paskelbta 2014-09-03

  • Nagų lakavimo tendencijos rudens sezonui!

Nagų lakavimo tendencijos rudens sezonui!

Norime to ar ne, tačiau vasara pasibaigė.. Atsėlino ruduo, kuris ateidamas atsineša ir savas taisykles, naujas tendencijas, kuriomis vadovaujantis pertvarkome savo spintas. Jose karaliauja vis labiau šiltesni rūbai, o vasarai tinkamus rūbus, padedame laukti kitų metų. Tačiau nereikia nusiminti, rudenį irgi galime būti gražios ir žavios, o kartu ir mėgautis jaukumu, kurį suteikia šiltesni rūbai. Norint neatsilikti nuo mados tendencijų, pravartu žinoti, kas madinga šį rudenį ir kaip patariama nagus lakuoti šį sezoną. Jei vasarą mėgavomės ryškių spalvų gausa, pasteliniais atpalviais, tai rudeniui derėtų rinktis „prigesintas“ spalvas. Puikiai tiks rudenėjančių lapų atpalvių paletė, raudono vyno spalva, temstančio dangaus spalva, bei klasikinės pamėgtos: juoda, raudona, tamsiai ruda ir kūno spalvos.

Juoda, tamsiai mėlyna bei tamsiai žalia

 

Juodi nagai tau – per drąsu? Tuomet rinkis tamsiai mėlyną ar žalią, šios spalvos, priešingai nei juoda, neišryškins mažų manikiūro netobulumų. Visgi, jei niekada nebandei nagų lakuoti juodu nagų laku, nesakyk griežto „ne“. Juoda puikiai žiūrisi ir lengvai derinama su kitomis spalvomis. Kodėl neišbandžius juodų nagų ir tarkim auksinės folijos juostos? Atrodo nuostabiai!

Kūno spalva

Kūno spalva arba kitaip vadinama beige – nesenstanti klasika. Ši spalva ypač tinka toms, kurios neturi laiko keletą kartų per savaitę iš naujo lakuoti nagus. Tiks visi atspalviai pradedant smėlio, baigiant balintos kavos. Svarbiausia, kad nagai atrodo itin gražiai ir tvarkingai, pernelyg nekrenta į akis, todėl tinka į darbą arba mokyklą/paskaitas.

 

Ruda, raudona bei raudono vyno

 

Šie atspalviai – tiesiog rudens „must have“. Tokie nagai tiks prie jau atnaujinto rudens garderobo: kakavos spalvos lietpalčio, rudai oranžinių aulinukų, minkštutėlės megztos skaros ar ilgo ir jaukaus megztuko.

„Prigesinta“ pastelė  

Norinčioms išsiskirti rudenį visiškai nereikia atsisakyti kiek ryškesnių spalvų. Tiesa, derėtų rinktis „prigesintus“ atspalvius: tai gali būti persikų, mėtų ar braškinių ledų atspalviai. Tokie nagai itin pradeda praskaidrinti nuotaiką lietingomis rudens dienomis.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos