Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti kiekvienai

Paskelbta 2014-08-30

  • Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti kiekvienai

Kiekvienas sezonas mums atneša naujas mados ir grožio tendencijas, kurios keičiasi taip greitai, kaip metų laikai. Vieną sezoną gali būti madingas tamsus makiažas, kitą – ryškus. Kad ir kaip bebūtų, yra grožio tendencijų, kurios karaliauja jau ilgą laiką, ir kurias išbandyti privalo kiekviena mergina. Kokios jos? Apie tai šįkart ir kalbame.

DŪMINIS AKIŲ MAKIAŽAS

Dūminis akių makiažas madoje karaliauja jau ne vieną sezoną. Juo puošiasi ir modeliai ant podiumo, ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Padūmavusios akys ne tik puikiai išgauna seksualų ir gundantį žvilgsnį, bet ir išryškina mažas akis. Šis itin madingas akių dažymo būdas puikiai tiks vakarui vakarėlyje ar pasimatymui su vaikinu. Be to, norint pasidaryti šį makiažą, nebūtina kreiptis į vizažistes. Jis nėra sunkus, todėl pasidaryti klasikinį dūminį akių makiažą, galima ir pačiai.

„OMBRE“ PLAUKŲ DAŽYMAS

Plaukų dažymas „ombre“ būdu mados pasaulyje atsirado 2011 m. pavasarį. Tuomet visi, net ir pačios didžiausios žvaigždės, skubėjo išbandyti šį plaukų dažymo būdą ir pasikeisti. Bet net praėjusius keliems metams, “ombre” niekur nežada trauktis. Ši grožio tendencija visdar madinga ir patariama išbandyti kiekvienai! Svarbiausia, kad „ombre“ plaukų dažymo stilius tinka ir trumpiems, ir ilgiems plaukams.

„NUDE“NAGŲ LAKAVIMAS

„Nude“ – tai pats madingiausias 2014 m. pavasario ir vasaros nagų lakavimo būdas. Nors „nude“ nagų lakavimu modeliai ant podiumo ir žvaigždės puošiasi jau gana seniai, šis nagučių papuošimo būdas buvo pripažintas tik šiais metais. „Nude“ spalvų paletėje yra smėlio, pieno, grietinėlės, rausvos spalvos. Puikiai šiam lakavimui tinka ir visiškai bespalvis, matinis nagų lakas. Ir jei visdar manai, kad tokių spalvų nagų lakavimas yra nuobodus – klysti. Tai pati karščiausia šių metų naujiena!

NATŪRALUS MAKIAŽAS

Šių metų mados viršūnėje – natūralus grožis. Plastinės operacijos, priauginti plaukai ar pripūstos lūpos – nebemadinga. Viena naujausių grožio tendencijų, kurią tikrai privalo išbandyti kiekviena mergina – natūralus makiažas. Tai vos pastebimas, tik ryškiausius veido bruožus išryškinantis makiažas, kuris puikiai papuoš kiekvieną moterį. Darantis šį makiažą, svarbu išryškinti antakius, blakstienas ir lūpas. Prieš darantis natūralų makiažą, patariama gerai nušveisti odą, o tuomet ją padengti makiažo pagrindu. Taipogi svarbu odai suteikti blizgesio, kad oda atrodytų žvilganti.

GLOTNŪS PLAUKAI

Glotnūs, šlapių plaukų efektą išgaunantys plaukai, suteikia pasitikinčios savimi moters įvaizdį. Tai ne tik itin madingas, bet ir dailus plaukų sušukavimo būdas. Pasidaryti tokią šukuoseną galite plaukų gelio ar želės pagalba. Plaukus galvos srityje, reikia šukuoti atgal arba į šoną. Dar žaviau atrodys, jei plaukai bus suglotninti dailiomis sruogelėmis.

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos