Nagų lakavimo tendencijos

Paskelbta 2014-08-23

  • Nagų lakavimo tendencijos

Nagų lakavimo tendencijos

Gražūs ir tvarkingi nagai – tai kiekvienos moters vizitinė kortelė. Nagus reikia ne tik sutvarkyti, bet ir retkarčiais dailiai papuošti. O ar žinai, kad yra tam tikros nagų lakavimo tendencijos, pagal kurias siūloma puošti savo nagučius? Ne? Tuomet skaityk straipsnį ir apžvelk naujausias nagų lakavimo tendencijas!

RYŠKIOS IR SODRIOS SPALVOS

2014 metų karščiausia pavasario ir vasaros nagų lakavimo tendencija – ryškios spalvos. Rožinė, geltona, šviesiai žalia, rausva – štai tokiomis spalvomis patariama lakuoti ir puošti nagučius. Ypatingai madinga nagus nulakuoti vaivorykštės spalvomis. Vos tik į mūsų gyvenimus įsiveržia šiltieji metų laikai, sodrios ir ryškios spalvos pradeda karaliauti mados pasaulyje.

„NUDE“ NAGŲ LAKAVIMAS

Daugelis moterų mano, kad „nude“ nagų lakavimo stilius yra absoliuti nuobodybė. Tačiau tai toli gražu netiesa! Šis nagų lakavimo būdas yra viena karščiausių nagų lakavimo tendencijų, nors šis lakavimo būdas išpopuliarėjo jau prieš kelis metus. „Nude“ – tai smėlio spalvos atspalvių paletė. Šiuo nagų lakavimo būdų puošiasi ne tik modeliai ant podiumo, bet ir ryškiausios žvaigždės.

NAGŲ DAILĖ

Ar girdėjai, kad nagų dailė ir vėl karaliauja mados pasaulyje? Nulakavusi savo nagus, gali drąsiai juos papuošti įvairiausiais blizgučiais, antspaudais, lipdukais ir kitomis smulkmenomis. Svarbiausia, kad šis procesas trunka vos kelias minutes, per kurias iš savo nagų gali padaryti tikrų tikriausią meno kūrinį!

SKIRTINGOS SPALVOS

Dar viena mados tendencija, kuri ir vėl grįžta į madą – tai nagų lakavimas skirtingomis spalvomis. Tai ne tik labai madinga, bet ir be galo gražu! Tokiu būdu gali papuošti ne tik rankų, bet ir kojų nagučius. Vieną pirštą lakuok viena spalva, antrą – kita. Svarbu atminti, kad puikiai atrodys ryškių ir tamsių spalvų derinys!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos