Dailaus užpakaliuko link...

Paskelbta 2014-08-22

  • Dailaus užpakaliuko link...

Dailaus užpakaliuko link...

Daugelis moterų svajoja apie stangrų, riestą ir dailų užpakaliuką. Pasirodo, šį norą įgyvendinti nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti. Tereikia truputėlio pastangų ir žinių! Nori turėti dailų užpakaliuką? Skaityk straipsnį ir pirmyn!

 

KOKIĄ NAUDĄ DUODA PRATIMAI SĖDMENIMS? 
Merginoms dažnai pasitaiko, kad šią kūno sritį subjauroja celiulitas. Būtent darydami pratimus, skirtus sėdmenims, galite ne tik atsikratyti celiulito, padailinti ir sustangrinti šią kūno vietą, bet ir sustiprinti užpakalines šlaunis bei sėdmenis.

AR DARANT ŠIUOS PRATIMUS, TRENIRUOJASI RAUMENYS? 
Tikrai taip! Darant šiuos pratimus, dailiname ne tik užpakaliuką, bet ir treniruojame raumenis! Darant pratimus treniruojasi didieji, vidutiniai bei mažieji mūsų raumenys.

AR PRATIMUS BŪTINA DARYTI REGULIARIAI?
Norint matyti rezultatus, šiuos, kaip ir kitus pratimus, reikėtų daryti reguliariai. Bet tai nereiškia, kad juos reikia daryti kiekvieną dieną! Tikrai ne. Jeigu nesate pratusios prie sporto, pradžiai užtenka į savaitę šių pratimų junginį atlikti tik vieną kartą. Jeigu sportuojate dažniau, galite pratimus atlikinėti kas antrą dieną. Svarbu, kad susidarytumėte pratimų darymo grafiką, ir nedarytumėt to, kada Jums šauną į galvą.

PRATIMAI:

1. Pradinė padėtis:  tiesiai atsistojame ir kiek praplečiame kojas. Pritūpiame ir stodamiesi, keliame koją atgal, rankas į viršų - išsitiesiame. Darome 20 kartų vis pakeisdami koją.
2. Pradinė padėtis tokia pati kaip ir pirmojo pratimo. Pritūpiame ir pašokame. Pritupiant, kojų padėtis turi būti, žergtai - siaurai. Darome 20 kartų.
3. Pradinė padėtis: Tiesiai atsistojame. Darome įtupstą atgal, ištiesiame rankas ir koją, su kuria įtupiame ir pakeliame į priekį. Darome su skirtinga koja, po 10 kartų.
4. Pradinė padėtis: Atsigulame ant kilimėlio ir sulenkiame kojas. Atsigulę ir sulenkę kojas, keliame užpakaliuką į viršų ir taip darome 30 kartų.
5. Pradinė padėtis: Kojos šiek tiek plačiau, pilvukas įtrauktas, kulnai prispausti prie žemės. Nugarą laikome tiesiai, rankos prie šonų. Iš lėto tupiame - įkvėpime, stojame - iškvėpime. Darome 10 kartų. 
6. Pradinė padėtis: Kojos plačiai. Ir po truputį, lengvai pradedame bėgti, rankas pradedame sukti į šalis ir į viršų. Taip darome apie 2 minutes.
7. Pradinė padėtis: Atsistojame, pečius nuleidžiame, rankas sudedame atgal, krūtinė į priekį, rankos ištiestos. Iš pradžių darysime viską lėtai. Dešinę koją atvedame atgal, tupiame žemyn ir kylame į viršų. Su kita koja padarome viską taip pat. Darome 15 kartų.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos