Kaip puikiai atrodyti nuotraukose?

Paskelbta 2014-08-14

  • Kaip puikiai atrodyti nuotraukose?

Kaip puikiai atrodyti nuotraukose?

Gražios nuotraukos puošia žurnalų viršelius, naudojamos reklamoje, kad net atrodo įprasta norėti nuotraukoje atrodyti gražiai. Fotografuojame daugybę kadrų, dedame įvairiausias pastangas, kad tik nuotrauka būtų tobula. Įprasta dalintis gražiomis asmeninėmis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, kur tave gali pamatyti ne tik draugai, bet ir visiškai tavęs nepažįstantys žmonės.. Norint gražių nuotraukų, užtenka žinoti keletą taisyklių, pozų ir galėsite džiaugtis geresnėmis nuotraukomis nei iki šiol!

  1. Apgalvokite, ką vilkėsite fotosesijos metu.

Jei norite džiaugtis galutiniu rezultatu, apranga turi būti tvarkinga, jums tinkanti. Geriausia, rinktis tokius drabužius, kurie pabrėžia jūsų figūros linijas ir paslepia netobulumus. Neverta rinktis, ne itin jums tinkančių, bet gražių rūbų, kurie galutiniame rezultate gali nuvilti. Na ir kas, kad naujausias mados tendencijas atitinkančios kelnės, bet labai išryškina jūsų klubus?

  1. Skoningas makiažas.

Makiažas padeda atrodyti patraukliau. Jis maskuoja odos nelygumus, padeda paryškinti natūralius jūsų veido bruožus. Fotosesijai skirtas makiažas gali būti šiek tiek ryškesnis, tačiau labai svarbu jo nepadauginti. Atsiminkite, kad nuotraukose itin gerai matysis ar makiažas atliktas kruopščiai. Makiažu išryškinkite akis arba lūpas. O tam, kad oda nebūtų blizgi, pasinaudokite kompaktine arba biria bespalve pudra: oda taps matinė ir lygi.

  1. Tvarkingi plaukai.

Plaukai turi būti tvarkingi, švarūs. Galite pasidaryti mėgstamą šukuoseną: aukštai susikelti plaukus, būti palaidais, susipinti, pasidaryti garbanas ir pan., priklausomai nuo jūsų fantazijos. Galite plaukus papuošti plaukų aksesuarais, tai suteiks įdomumo, nekasdieniškumo įspūdį.

  1. Gera nuotaika.

Prieš fotografuojantis rekomenduojama gerai nusiteikti, būti pozityviai, atsipalaidavusiai. Nuotraukose itin matosi susikaustymas, dirbtinė šypsena, įsitempimas. Tad nesijaudinkite ir mėgaukitės procesu.

  1. Pozavimas.

Jei esate įpratusi prieš objektyvą stovėti įsitempusi lyg kareivis – žinokite, kad tai viena didžiausių klaidų. Atsipalaiduokite prieš objektyvą, elkitės grakščiai, bet natūraliai. Nebijokite pajudėti, pasisukti. Veidą nukreipkite į objektyvą, tačiau smakro per daug neatkiškite. Flirtuokite su fotografuojančiu žmogumi. Šypsokitės akimis.

  1. Vieta.

Ne mažiau svarbi ir vieta, kurioje vyks fotosesija. Išnaudokite fotosesijos vietą. Galbūt esate netoli jūros, tai puikios nuotraukos bus saulei leidžiantis. Galbūt galima kažkur prisėsti, atsiremti... Jei yra ruduo galima išnaudoti ant žemės pūpsančius lapus ir pan. Kiekvienu atveju reikėtų žvelgti individualiai, tačiau nebijokite eksperimentuoti, būkite kūrybiškos ir išnaudokite pasirinktą vietą.

Keletas idėjų, kaip pozuoti fotosesijų metu.

 

 

 

 

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos