Kaip užkalbinti vaikiną?

Paskelbta 2014-08-10

  • Kaip užkalbinti vaikiną?

Kaip užkalbinti vaikiną?

 

"Kaip užkalbinti vaikiną?" Tai klausimas, su kuriuo susiduria kiekviena mergina. Vienos savo svajonių princą sutinka darbe, kitos tiesiog gatvėje. Taigi kaip reikia užkalbinti vaikiną tokiose situacijose? Atsakymas – straipsnyje!


Situacija: darbe
Jis yra tavo bendradarbis

Ką sakyti? 
Pasidomėk to vaikino pomėgiais, susirask jį mokykloje ir priėjusi sakyk: "Labas, girdėjau, kad Tu lankai teniso (krepšinio, plaukimo, tinklinio....) treniruotes.. Žinai,  aš irgi labai norėčiau tuo užsiiminėti, bet niekaip nerandu vietos, kurioje galėčiau lankyti treniruotes.. Gal gali patarti?"  

Situacija: gatvėje;

Ką sakyti?
Juk būna taip, kad eini, eini gatve ir pamatai savo svajonių vaikiną.. Šį kartą stipriai pagudrausime... Prieik prie vaikino ir užkalbink: "Labas, Sauliau! Seniai nesimatėm, kaip gyveni?" Nepažįstamojo 'svajonių vaikino' vardas, aišku ne Saulius ir jis tavęs net nepažįsta. Tuomet ir turėtų atsakyti, kad tu kažką sumaišei, nes tai ne jis... O tu nepasiduok, sakyk: "Kaip tai ne tu, juk praeitais metais Palangoje susipažinome!" Vaikinas priešinsis ir tikins, kad jis ne Saulius, o tu stenkis tęsti pokalbį.. 

Situacija: socialiniuose tinkluose;

Ką parašyti?  
Visų pirma, norint atkreipti vaikino dėmesį, nepradėk nuo žinutės! Pirmiausia, like'ink (o gal net pakomentuok) jo nuotraukas, bakstelėk ar pan... Stebėk, ar jis atsako į Tavo komentavimus.. Gali būti taip, kad vaikinas Tau parašys pirmas! Tokiu atveju, stenkis kuo ilgiau užtęsti pokalbį. Ką parašyti? Galima paklausti jo patarimo, pavyzdžiui parašyk: "Sveikas! Esi mano brolio bendraamžis, tad nutariau Tau parašyti ir paklausti patarimo. Kadangi artėja brolio gimtadienis, noriu padovanoti kažką originalaus, gal turi idėjų?" Žinoma, kad tikriausiai kažką pasiūlys, tad tu toliau klausinėk: "Kiek kainuoja toks dalykas?", "Gal žinai kur galima įsigyti tokią dovaną?" ar pan...

Patarimai: 
1. Kalbinant vaikiną, niekada nesikreipk: "Ė.." ar panašiais žargonais.  Visada kreipkis į vaikiną vardu!
2. Kalbant su vaikinu visada šypsokis!
3. Visada žiūrėk vaikinui -  tiesiai į akis, nenukreipk žvilgsnio!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos