Originali dovana – ne bėda!

Paskelbta 2014-08-06

  • Originali dovana – ne bėda!

Originali dovana – ne bėda!

 

Esi pakviesta į draugės gimtadienį? Mama šiemet švęs savo jubiliejų? Niekaip negali nuspręsti, ką padovanoti? Ne bėda! Šįkart mes kalbame apie originalias dovanas. Tos, kurios pagamintos su meile, įdedant daug pastangų. Nori tokios dovanos ir tu? Skaityk straipsnį!

SALDAINIŲ MEDIS:
Saldainių medis - tai dalykas, kurį tikrai kiekviena žinote. Viliuosi, jog ši dovana nustebintų kiekvieną žmogų, ypač jei jį pagaminsite savomis rankomis. Žvilgtelėjus į nuotraukas, atrodo, kad saldainių medžiui pagaminti reikia begalės laiko ir kantrybės. Žinoma, tokiam darbui iš tikrųjų reikia laiko ir kantrybės, bet ne tiek jau daug kiek gali atrodyti... Ši dovana - originali, įdomi ir žinoma... saldi! Instrukciją, kaip pasigaminti saldainių medį, rasite paspaudę čia

 

MARŠKINĖLIAI AR PUODELIS SU UŽRAŠAIS:
Marškinėliai su nuotrauka ir linksmu užrašu - puiki dovana geriausiai draugei. Juolab, kad ant marškinėlių ar puodelio, galima uždėti jūsų abiejų nuotrauką, su užrašu, pvz. : "Draugės amžinai" ar pan. Tokių dovanų, galite užsisakyti, bet kurioje "FotoJoki" parduotuvėje arba čia

 

SALDI DOVANA + STAIGMENA:
Tai dar viena saldi dovana, kuriai pagaminti prireiks vos keleto minučių. Tiesiog pasiimkite švarų, permatomą indelį ar stiklainį ir jį užpildykite spalvotais saldainiukais (pvz.: guminukais). Tarp saldainių, paslėpkite širdžiai mielą dovanėlę ar šmaikštų raštelį. Indelį gražiai papuoškite ir... viskas!

NUOTRAUKŲ KOLIAŽAS:
Ši dovana puikiai tiks ir patiks, jei ją padovanosite šeimos nariui arba draugei. Jums reikės rėmelio ir daug bendrų nuotraukų. Bendras nuotraukas gražiai suklijuokite į didelį rėmelį ir jį apipavidalinkite. Rėmelių kraštuose, galite priklijuoti keletą lipdukų, arba  užrašyti palinkėjimą gimtadienio proga. 

 

RANKŲ DARBO PAVEIKSLIUKAS:

tikrai puiki dovana, kuri pradžiugins kiekvieną žmogų. Paveiksliukai gali būti išsiuvinėti, apklijuoti karoliukais, nutapyti, piešti ant šilko ir pan. Svarbiausia esmė tame, kad tai bus ne tik puiki  dovana, bet ir šaunus atsiminimas. 

 

MĖGSTAMO ŽURNALO PRENUMERATA: 
Kas gali būti geriau, kai pašto dėžutėje tarp visų sąskaitų, apmokėjimo lapelių ir reklaminių leidinių, tu randi savo mėgstamą žurnalą?! Užsiprenumeruoti žurnalus, galima bet kuriame "Lietuvos pašto" skyriuje,  "Lietuvos ryto" platinimo tarnybos vietose arba internetinėse žurnalo platinimo vietose.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos