Ką verta žinoti renkantis kvepalus?

Paskelbta 2014-08-03

  • Ką verta žinoti renkantis kvepalus?

Ką verta žinoti renkantis kvepalus?

Net neabejojame, kad kiekvienos moters kosmetikos spintelėje galima atrasti bent vieną buteliuką kvepalų. Dažnai kvepalams pasibaigus, iškyla klausimas: „O kaipgi išsirinkti naujus?“. Šįkart apie tai mes ir kalbame ir patariame, kaip išsirinkti kvepalus ir ką verta žinoti prieš perkant šią priemonę.

1. Niekada nebandykite dviejų kvapų vienu metu. Mūsų uoslei yra sunku vienu metu atskirti du stiprius kvapus. Taip bandant kvepalus nosis gali susimaišyti ir neatskirti jums tinkančio aromato.

 

2. Niekada nesirinkite kvepalų pagal pirmąjį įspūdį. Pasipurkšk ant odos ir palauk, kol atsiskleis kvapas. Po keliolikos minučių kvepalai jau skleis kitą aromatą, kurį ir reikia vertinti. 

 

3. Kvepalai, kaip ir visos kitos kosmetikos priemonės turi galiojimo laiką. Tai gali būti nuo 6 iki 36 mėnesių. Kvepalų galiojimo laikas, gali greitai sutrumpėti, jei laikysite juos netinkamoje vietoje. Kvepalai labai nemėgsta saulės šviesos, šilumos ir drėgmės, tad geriau atsisakyti įpročio laikyti kvepalus vonios kambaryje. 

 

4. Kiekvienos merginos odos kvapas kitoks. Tad, toks pats kvapas, skirtingai kvepės nuo tavo ir tavo draugės odos. 

 

5. Taip pat patartina prieš išbandant kvepalus, pauostyti kavos pupeles. Aitrus kavos kvapas trumpam užgožia aplinkos kvapus ir pradėjus uostyti parfumeriją atsiskleidžia tikrasis jos kvapas. Be to, reikėtų leisti uoslei pailsėti. Šiai taip pat reikia laiko atsigauti po aitrių kvepalų kvapų. Išbandę vieną aromatą palaukite penketą minučių, galbūt išgerkite kavos, o po to vėl bandykite kitą kvapą.

6. Rinkdamosi kvepalus pagalvokite, kuriuo paros metu jūs ruošiatės juos naudoti. Jeigu ruošiatės naudotis juo ryte, į mokyklą, tokiu atveju aromatas turėtų būti gaivus, lengvas, žvalus arba gali būti ir šiltas, saldus aromatas, tik tada verta naudoti jo šiek tiek mažesnį kiekį.

 

 

PATARIMAS: Stenkitės nepirkti kvepalų internetu. O jeigu nusprendėte kvepalų įsigyti internetinėse parduotuvėse, kuo daugiau išsiklausinėkite pardavėjo apie prekę ir jos kokybę. Dažniausiai būna taip, kad perkant internetu, merginos dažnai nelieka patenkintos!

 

Kokie kvepalai Tau tinka?

 

Jei mėgsti būti dėmesio centre, esi elegantiška ir niekuomet nesipuoši pigiais blizgučiais, rinkis: gaivius ir moteriškus kvepalus, švelniai dvelkenčius gėlėmis. 

 

Jei visuomet esi linksma, draugiška aplinkiniams, vengi pykčių ir konfliktų ir esi tarsi linksmas saulutės zuikutis, rinkis: ne gėlių aromatus, o gaivius, primenančius vėją, pievas arba citrusinius (citrinų ar greipfrutų). 

 

Jei esi rimta svajotoja ir romantikė, vertini ištikimybę, draugystę ir gerumą, tave greitai įžeidžia blogi žodžiai, poelgiai, ir esi labai jautri, rinkis: romantišką rožių dvelksmą, lelijų, mėtų, žibuoklių aromatą. Tau puikiai tiks ir saldieji akacijų aromatai. 

 

Jei esi besimėgaujanti kiekviena akimirka, gali visą parą maloniai dykinėti klausydamasi muzikos arba lepindama save putų vonioje, rinkis: išraiškingos ambros, vanilės, muskuso ar kedrų aromatus. 

 

Jei visada esi kupina energijos, tavęs pilna visuose mokyklos renginiuose, esi nuolat kažkuo užsiėmusi ir nemėgsti vienatvės, rinkis: pipirais, bergamotėmis, kanangomis, gvazdikėliais dvelkiančius kvepalus. Tau tiks ir aštrūs citrusiniai bei šalti gėlių kvapai. 

 

Jei esi nenuspėjama, tavo nuotaikos nuolat keičiasi, tavęs nedomina tai kas domina bendraamžius ir galėtai pavadinti save "paslaptingąja" būtybe, rinkis: mistiškus, neįprastus, drąsius aromatų derinius. (pvz.: ambros, gėlių ir prieskonių aromatų derinį). 

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos