Kaip išgyventi skyrybas?

Paskelbta 2014-07-30

  • Kaip išgyventi skyrybas?

 

 

Kaip išgyventi skyrybas?

 

Turbūt dauguma sutiksite, kad meilė vienas gražiausių mus aplankančių jausmų, kuris itin plačiai aprašytas, apdainuotas, tarsi varomasis gyvenimo varikliukas, ašis, atspirties taškas. Galime meilę įvardyti skirtingais žodžiais, tačiau šis jausmas yra daugelio iš mūsų siekiamybė, gyvenimo tikslas. Tačiau ne visada gyvenime pavyksta iš karto sutikti sau skirtą žmogų. Susipažįsti, draugauji, įsimyli, o kai pamatai, kad su tuo žmogumi tau visai ne pakeliui - keliai išsiskiria...Skyrybos palieka pėdsakus. Kartais su kito žmogaus išėjimu, atrodo, kad jis pasiėmė viską, ką turėjai, lieka tik tuštuma ir galybė neatsakytų klausimų...

 

Pripažink skyrybų faktą

 

Pirmiausia, derėtų išmokti pripažinti įvykusį skyrybų faktą, neneigti jo ir slapčia nesitikėti, kad gal dar ne pabaiga.. Suprantama, kad yra liūdna, skaudu ir gyvenimas byra į šipulius... Skirk laiko sau susivokti kas įvyko, liūdėti, išsiverkti, jei norisi. Dažnai po to palengvėja. Be to, prisimink, kad tai vieno gyvenimo etapo pabaiga, bet kito pradžia. Stenkis į šį įvykį žvelgti kaip įmanoma pozityviau. Juk praleisti metai su tuo žmogumi kažko išmokė, suteikė patirties? Ši patirtis bus naudinga, kai sutiksi savąjį žmogų, galėsi pasistengti nekartoti tų pačių klaidų.

 

Netapk namisėda

 

Iki šiol turėjus artimą žmogų šalia, su kuriuo leisdavote laisvalaikį, mokėtės šokti, lankėtės teatre, koncertuose, gali pasidaryti liūdna, trūkti įprastos veiklos, kompanijos. Ypač tai jaučiasi, jei artimi draugai susiporavę. Tačiau tai yra puiki proga atrasti, ką tu mėgsti veikti viena, gal turi neišnaudotų talentų? Išbandyk skirtingas veiklas, užsiėmimus, galbūt atrasi savąją nišą. Bendrauk su draugais, nesijausk blogai būdama viena. Puiki proga neįpareigojančiai bendrauti ir džiaugtis gyvenimu. Pamatysi, kiek žavių vyrų aplink tau rodys dėmesį, jei ir tu nebūsi surūgėlė. Mėgaukis bendravimu.

 

Neskubėk pasinerti į naujus santykius

 

Jokiu būdu nutrūkusių santykių nebandyk užsimiršti pasinerdama į naujus. Nors ir dažnai tenka girdėt, kad niekas taip gerai nepadeda užsimiršti kaip naujas vaikinas šalia. Gali būti tiesa, tačiau jei jautiesi blogai, geriau „išsilaižyk“ savo žaizdas viena pati, nesinaudok kitu žmogumi. Žinoma, nereikia pulti į kraštutinumus ir atsisakyti bendravimo iš vis, bet ir nederėtų iš baimės likti vienai, šokti pirmam pasitaikiusiam vaikinui į glėbį. Geriau, tegu jausmai nusistovi, atrasi gyvenimo džiaugsmą, o tada galėsi įsileisti ir naujus jausmus.

 

Būk stipri

 

Skyrybos sunki, tačiau labai gerai užgrūdinanti patirtis. Kartais reikia, kad suprastume ir kitąsyk mokėtume vertinti, ką turime šalia savęs. Būk pozityvi, galvok, kad gyvenime neatsitinka niekas veltui. Galbūt, kažkas ten aukščiau, jau turi tau parengęs geresnį planą, kuris tavęs laukia. Leisk laiką su draugais, artimaisiais. Sportuok. Mėgaukis rodomu dėmesiu, nenukabink nosies ir žiūrėk, kaip nejučia pasimiršta viskas kas įvyko, tu vėl spinduliuoji džiaugsmu, meile sau ir aplinkiniams. Būk tokia, kad patiktum pati sau! Įkvėpk oro, aukštyn galvą, gyvenimas tęsiasi.  

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos