Depiliacija namuose

Paskelbta 2014-07-28

  • Depiliacija namuose

Depiliacija namuose

 

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra neatsiejama moterų gyvenimo dalis. Vienos šias procedūras patiki tik grožio srities profesionalams, kitos nori viską išbandyti pačios, todėl renkasi depiliaciją namuose. Norint kuo efektyvesnių rezultatų, vertėtų žinoti skirtingus nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdus namuose.

 

SKUTIMAS SKUSTUVU

 

Šis būdas yra bene pigiausias, greičiausias ir paprasčiausias, tačiau daugelio tvirtinimu, gan neveiksmingas. Nuskusti plaukeliai po dienos ar dviejų vėl ima želti ir ataugę gan nemaloniai badosi. Depiliacija taps kasdiene jūsų rutina, nes plaukeliai greitai atauga. Norit kuo efektyvesnių rezultatų, patariama plaukelius šalinti po vonios ar dušo. Prausiantis rekomenduojama kūną nušveisti šveičiamuoju kremu su aštresne kempine, kad išvengtumėte plaukelių įauginėjimo. Skutimo metu derėtų naudoti peiliukus su specialia apsauga bei depiliacijai skirtas putas arba želė, kurios suminkština plaukelius ir skutimas tampa lengvesnis. Po depiliacijos odą patepkite raminamuoju kremu.

 

KARŠTAS IR ŠALTAS VAŠKAS

 

Depiliuoti vašku itin tinka rankas, kojas ir bikinio zoną. Tiek karštu, tiek šaltu vašku plaukeliai išraunami kartu su svogūnėliais 4-6 savaitėms. Plaukeliai atauga retesni ir minkštesni. Pagrindinis depiliacijos vašku trūkumas – tai gana skausminga procedūra. Dar vienas galimas minusas, kad būtų galima depiliuoti vašku, tenka šiek tiek užauginti plaukelius (apie 2-3 mm), o tai gan kebloka šiltuoju metų sezonu. Depiliacijos vašku derėtų vengti jeigu venos yra išsiplėtusios, gausu apgamų, karpų ar kitų žaizdelių. Norėdamos sušvelninti depiliacijos vašku skausmą, prieš procedūrą odą nušveiskite šveičiamuoju kremu su aštresne kempine, taip bus lengviau išrauti plaukelius, jusite silpnesnį skausmą.

 

VAŠKO PLEISTRAI

 

Reikia patirties šalinant vaško pleistrais. Norėdamos greičiau įgusti, galite nusipirkti vaško pleistrų, skirtų depiliuoti veidą ir pamėginkite šalinti, tarkim, bikinio zonoje želiančius plaukelius. Ši procedūra savo ilgaamžiškumu panaši į depiliaciją karštu ir šaltu vašku. Plaukeliai neataugs apie 4-5 savaites. Tai itin skausminga procedūra, taip pat yra rizika, kad netinkamai nuplėšus pleistrą, pašalinsite ne visus plaukelius. Po depiliacijos vaško pleistru, oda parausta, jai nuraminti naudokite specialias priemones su gydomuoju augaliniu (pavyzdžiui, alavijų) ekstraktu.  

 

DEPILIACINIS KREMAS IR PUTOS

 

Moterų nuomonė dėl šio depiliacijos būdo veiksmingumo itin išsiskiria. Vienos teigia, kad neįmanoma švariai pašalinti plaukelių, kitos pyksta, esą po procedūros oda stipriai parausta, trečių nuomone, tai užima nemažai laiko. Greičiausias būdas įsitikinti veiksmingumu – išbandyti pačiai. Šios depiliacijos privalumas, kad plaukeliai pašalinami visiškai be skausmo. Depiliacinį kremą ar putas galite įsigyti daugelyje vaistinių, kosmetikos parduotuvių ar prekybos centrų. Itin tinkama depiliuoti rankas, kojas, bikinio sritį. Šis būdas veiksmingesnis nei skutimas skustuvu, nes kremu arba putomis plaukeliai yra pasiekiami giliau. Kremu ar putomis iš karto denkite visą depiliuojamą kūno plotą ir laikykite ant odos tiek, kiek nurodyta ant pakuotės.

 

ELEKTRINIS EPILIATORIUS

 

Šiuo prietaisu nereikalingus plaukelius tinka šalinti toms, kurių oda normali, tvirta ir elastinga. Plaukeliai išraunami kartu su svogūnėliais, neatauga apie 4-6 savaites. Šiuolaikiniai epiliatoriai maksimaliai sumažina skausmo pojūtį, drėkina ir vėsina odą, tačiau vis tiek procedūra reikalauja kantrybės ir ištvermės. Geriausia procedūrą atlikti iš karto po vonios, kai oda dar šilta, braukiant prietaisu prieš plaukelių augimo kryptį. Netinka toms, kurių venos išsiplėtusios, ryškūs kapiliarai, ant odos yra karpų arba apgamų.

 

DEPILIACIJA CUKRUMI

 

Ši depiliacijos procesas panašus į depiliaciją su vašku. Cukraus depiliacija mažiau skausminga nei depiliacija vašku, nes medžiaga prilimpa prie plaukelių, tačiau ne prie odos. Depiliuojant cukrumi, jis pašildomas iki kambario temperatūros, tepamas pirštais priešinga plaukelių augimui kryptimi, o šalinamas atvirkščiai – plaukelių augimo kryptimi. Visiškai natūralus plaukelių šalinimo būdas, kuriuo lengva pašalinti net ir trumpus plaukelius (2-3 mm). Plaukeliai neįauga į odą. Po procedūros oda išlieka glotni. Tačiau tai gan brangus būdas, kartais netgi brangesnis už daugelį karšto vaško preparatų.

 

 

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos