4 dalykai, dėl kurių verta sportuoti

Paskelbta 2014-06-29

  • 4 dalykai, dėl kurių verta sportuoti

Reguliarus fizinis aktyvumas – tai tarsi gražios ir sveikos merginos vizitinė kortelė. Reguliariais sportuojant galima ne tik numesti svorio ar padailinti kūno linijas, bet gauti didelę naudą savo organizmui. Kokia ji? Apie tai šiame straipsnyje ir kalbame.

Maža rizika susirgti. Reguliariai sportuojant yra stipriai sumažinama galimybė susirgti įvairiomis ligomis. O ypač, širdies. Atliktuose tyrimuose nustatyta, kad dažniausiai širdies ligomis suserga mažai judantys ir nesportuojantys žmonės. Taigi, norint išvengti rizikos surigti šiomis ligomis, verta pradėti reguliariai sportuoti ar bent pasirūpinti sveika mityba.

Geros nuotaikos antplūdis. Sportas – vienas geriausių būdų nuotaikai pakelti. Sportuojant ar kitaip aktyviai judant, smegenys išskiria itin įvairius cheminius junginius. Šio proceso dėka, jūs pasijuntate laiminga, o jūsų nuotaika gerėja. O pasiekus užsibrėžtus rezultatus, apima euforijos jausmas. Sportas ne tik padeda pakelti nuotaiką, bet ir atsipalaiduoti po sunkios dienos darbe.

Kokybiškas miegas. Jei dažnai skundžiatės prastu miegu ir jus dažnai kankina nemiga – pats metas aktyviau leisti laisvalaikį ir užsiiminėti sportu. Reguliarus sportas padeda kokybiškai išsiemiegoti, išvengti nemigos problemų. Tačiau labai svarbu neatlikinėti fizinių pratimų likus kelioms valandoms iki miego meto. Kitaip kokybiškas miegas gali jūsų neaplankyti.

Ilgesnis gyvenimas. Tyrimais įrodyta, kad sportuojantys žmonės gyvena kur kas ilgiau. JAV mokslininkai įrodė neįtikėtiną faktą – jei kiekvienas žmogus pradėtų bent truputį daugiau judėti, o retkarčiais ir pasportuoti – per metus išgelbėtume milijoną gyvybių. Neįtikėtina, tiesa?

 

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos