5 didžiausi plaukų priešai

Paskelbta 2014-06-27

  • 5 didžiausi plaukų priešai

Kiekviena moteris svajoja apie ilgus, sveikus ir dailius plaukus. Tačiau tokius turi - toli gražu ne kiekviena. Daugelis moterų skundžiasi turėdamos išsišakojusius ar pleiskanotus plaukus. O yra veiksnių, kurie šias problemas ir sukelia. Pateikiame sąrašą dalykų, kurie yra didžiausi plaukų priešai.

PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS

Dažnas ir neteisingas plaukų džiovinimas ypatingai kenkia mūsų plaukams. Juos pažeidus plaukai pradeda lūžinėti, o galiukai – skylinėti. Norint, kad plaukų džiovintuvas nedarytų žalos mūsų plaukams, reikia tinkamai ir saikingai juos džiovinti. Visų pirma – džiovinant plaukus, džiovintuvą reikia laikyti kuo toliau nuo galvos. Taipogi niekad nereikia jungti didžiausio apsisukimų greičio ir karščio. Geriausias pasirinkimas - plaukams leisti išdžiūti natūraliai.

TIESINIMAS IR GARBANOJIMAS

Plaukų garbanojimas ir tiesinimas žnyplėmis, kaip ir džiovinimas fenu, yra itin kenksmingas plaukams. Ypatingai dažnai tiesinant ar garbanojant plaukus, jie praranda žvilgesį ir tampa pažeisti. Norint to išvengti, tiesinti ir garbanoti plaukus reikėtų kuo rečiau. Dar geresnis variantas – šios procedūros atsisakyti.

PLAUKŲ AKSESUARAI

Ar kada galėjai pagalvoti, jog plaukų aksesuarai ne tik plaukus puošia, bet ir jiems kenkia? Dažnai plaukus rišant plaukų gumytėmis, susegant plaukų segtukais ar lankeliais, plaukai gali prarasti savo spindesį ir nušiurti. Be to, plaukai pradeda lūžinėti ir šakotis. Prieš perkant plaukų gumytes, labai svarbu atkreipti dėmesį į jų medžiagą. Jokiu būdu ji negali būti kieta.

ŠLAPIŲ PLAUKŲ ŠUKAVIMAS

Dailiosios lyties atstovės yra dažnai linkusios grubiai šukuoti savo šlapius plaukus. Specialistai sako, kad net ir šis procesas kenkia plauko struktūrai ir pataria to vengti. Šlapias plaukas yra labai lengvai pažeidžiamas, todėl juos dažnai šukuojant po trinkimo, jie gali prarasti žvilgesį. Šukuoti šlapius plaukus reikia bent truputį nusausinus ar išdžiovinus.

RETAS KIRPIMAS

Dar viena dažnai moterų daroma klaida – retas plaukų galiukų kirpimas. Verta atminti, kad pakirpti plaukai ne tik greičiau auga, bet ir dailiau atrodo, žvilga. Plaukų galiukus patariama pakirpti bent kartą per du mėnesius. Retai kerpant plaukus, jie pradeda lūžinėti ir praranda žvilgesį.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos