10 įdomių faktų apie šokoladą

Paskelbta 2014-06-25

  • 10 įdomių faktų apie šokoladą

10 įdomių faktų apie šokoladą

Šokoladas – be galo skanus, o saikingai valgant, ir nekaloringas gardumynas. Be to, tinkamai jį pasirinkus, net ir nekaloringas! Ar žinojai, kad šis gardėsis gali sumažinti riziką susirgti įvairiomis ligomis ar net suteikti energijos? Jei ką tik pakratei galvą – skaityk toliau ir sužinok įdomių faktų apie šokoladą daugiau!

  1. Norint valgant šokoladą gauti iš jo naudą, šį gardumyną reikia rinktis juodąjį ir su kuo daugiau procentų kakavos. Toks šokoladas bus ne tik nekaloringas, bet ir naudingas. Žinoma, jei valgysite su saiku.

 

  1. Baltasis šokoladas yra pats kaloringiausias, todėl jį patariama valgyti kuo rečiau ir mažais kiekiais.

 

  1. Jei esate ne itin gabi matematikai ir norite šią problemą ištaisyti – valgykite šokoladą! Atlikto tyrimo dėka nustatyta, kad kasdien suvalgius po kelis gabaliukus šokolado, jūsų skaičiavimo gebėjimai pasidarys geresni!

 

  1. Trūksta energijos, žvalumo ir noro nuveikti ką nors naudingo? Suvalgykite šiek tiek juodojo natūralaus šokolado ir energija bei žvalumas kaip mat atsiras!

 

  1. Šokolado valgymas sukelia džiaugsmo, laimės, euforijos ir net meilės jausmą! Specialistai teigia, kad šiuos jausmus sukelia šokolade esančios medžiagos – triptofanas ir feniletilaminas.

 

  1. Gabalėlis šokolado gali numarinti alkio jausmą. Todėl visad su savimi, rankinėje, patariama nešiotis plytelę šokolado, jei kartais užkluptų alkis.

 

  1. Kankina gerklės skausmai ir sloga, tačiau nenorite leisti daug pinigų vaistams? Ne bėda, nes karštas šokoladas padeda nuslopinti šiuos simptomus!

 

  1. Nėščiosiomos rekomenduojama kiekvieną dieną suvalgyti po gabalėlį juodojo šokolado. Suomių mokslininkai atlikę tyrimą, aptiko teigiamų šokolado poveikių būsimai mamai ir jos nešiojamam kūdikiui.

 

  1. Daug kalbama, kad šokolade yra daug kofeino. Skubame jus nuraminti, nes tai – tik mitas! Šokolade tikrai nėra daug kofeino.

     

      10. Tyrimas (kurie truko apie 60 metų) įrodytas itin šokiruojantis faktas - šokoldo mėgėjai gyvene kur kas ilgiaugiau!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos