KAD RYTAS TAPTŲ ŽVALESNIS...

Paskelbta 2014-05-30

  • KAD RYTAS TAPTŲ ŽVALESNIS...

Tikriausiai ir tu žinai tą bjaurų jausmą, kai ryte tarsi ne ta koja išlipi iš lovos ir visą likusią dieną vaikštai be šypsenos veide. Daugelis patiria šį jausmą ir tai vien dėlto, nes žmonės nežino kaip reikia pradėti rytą, kad jis taptų žvalesnis, o visą dieną trykštum energija. Taigi patariame tau, kaip tinkamai pradėti svarbią dienos dalį – rytą.

RYTINĖ MANKŠTA

Pats geriausias ir efektyviausias būdas pradėti savo rytą – nuo rytinės mankštos. Geriausia yra tai, kad tau nebūtina anksti keltis ir eiti į lauką bėgti kroso. Tau tereikia padaryti keletą fizinių pratimų, kurių darymas tetruks vos 5-10 minutes. O tai reiškia, kad rytinę mankštą galėsi daryti ne tik savaitgaliais, bet ir prieš darbus. Ši mankšta ne tik pakels nuotaiką visai dienai, bet ir ugdys tavo valią, ištvermę, padės palaikyti gražią figūrą, stiprins širdį ir plaučius, suteiks energijos. Atmink, kad sportuojantis žmogus – tai sveikesnis žmogus!

STIKLINĖ VANDENS SU CITRINA

Net pati paprasčiausia stiklinė vandens su citrina, gali tavo rytą paversti tikra žvalumo bomba! Vakare, prieš einant miegoti, prisipilk iš čiaupo drungno vandens, įlašink citrinos sulčių ir pasidėk prie lovos. Vos tik ryte atsikėlusi, griebk stiklinę ir išgerk vandenį. Ar žinai, kad šis ne tik skanus, bet ir sveikas gėrimas gali ne tik paskelti nuotaiką, bet ir apsaugoti nuo daugybės ligų ar net išgydyti didžiausius moterų priešus – spuogus?!

KONTRASTINIS DUŠAS

Ar tau kada nors teko girdėti apie kontrastinį dušą? Tai šilto ir šalto vandens kaitaliojimo derinys, kuris kaskart vis kartojamas. Šis šaunus dalykėlis yra puikus geros nuotaikos šaltinis! Ypač ryte, kuomet tavo organizmas dar nebūna pabudęs iš miego būsenos. Atsikėlusi įsispirk į šlepetes ir marš į dušą! Jei šį procesą kartosi kiekvieną rytą, būsi ne tik žvali ar energinga, bet ir užsigrūdinusi, turinti stiprų imunitetą ir gražią odą!

GARDŪS PUSRYČIAI

Koks yra svarbiausias dienos maistas? Žinoma, pusryčiai! Deja, dėl per didelio skubėjimo daugelis žmonių šį svarbų dienos maistą užmiršta. O to daryti nederėtų, kadangi pusryčiai yra svarbūs tiek emocinei, tiek fizinei savijautai. Pusryčiai ne tik suteiks gerą nuotaiką, bet ir gerins tavo atmintį! Labiausiai patartina pusryčiams valgyti grūdinius produktus, nes jie teikia didžiausią naudą mūsų organizmui.

PABUDIMAS SU DAINA

Muzika – dar vienas stebukladarys dalykas, kuris tavo ankstų rytą gali paversti tikru malonumu. Tikriausiai tu, kaip ir daugelis žmonių, negali laiku atsikelti be žadintuvo, kad nepavėluotum į darbus ir viską suspėtum. Tai normalu, tačiau ar tavo žadintuvo signalas tau kelia malonumą? Ar tai tiesiog įprastas garsus čirškėjimas? Jei ką tik palinksėjai galva – nieko nelaukusi čiupk savo žadintuvą ir nusistatyk ramų signalą, kuris tau keltų malonumą. Tai gali būti mėgstamiausia tavo daina. O visą laiką, kol ruošiesi į darbus, daryk tai kartu su daina.

TINGINIO NUGALĖJIMAS

Net jei esi it darbšti bitutė ir dienų neleidi veltui, tikriausiai rytais tampi mažyte tingine. Ar ir tu kiekvieną rytą, suskambus žadintuvo signalui nuspaudi „snausti“ mygtuką, pasižiūri į laikrodį ir tyliai ištari, kad pagulėsi dar penkias minutes? Stop! Jei nori ryte jaustis energingai ir žvaliai, privalai kaskart atsikėlus nugalėti tinginį ir nieko nelaukusi atsikelti. Nes tokie kėlimosi atidėliojimai tik dar labiau sustiprina tavo norą miegoti.

POZITYVIOS MINTYS

O štai ir pats svarbiausias dalykas, norint ryte jaustis puikiai. Jei vos tik pramerkusi akis iš miego, galvosi apie visus nenuveiktus darbus ir būsi neigiamai nusiteikusi dar vienai dienai – rytas iš karto bus sugadintas. Mesk iš galvos visas pesimistiškas mintis ir mąstyk pozityviai! Geriau galvok apie dar vieną šaunią dieną bendradarbių tarpe, apie tavęs laukiančius nuotykius, nenumaldomai artėjančią vasarą ir tuos tris mėnesius rojaus... Svarbiausia - būk optimistė!

 

 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos