Neišitikimybė - krauju pasruvusi širdis.

Paskelbta 2016-02-11

  • Neišitikimybė - krauju pasruvusi širdis.

Jauti kaip skauda, kaip tave apleidžia jėgos. Atrodo visas pasaulis nusisuko ir tu likai vienas. Su savo skausmu, savo mintimis ir savo purvu. Atrodo, purvas smelkiasi į kūną, į visus tavo kaulus ir galiausiai užkemša gerklę. Nebegali klykti, šaukti... Atrodo dar kelios sekundės ir tu amžiams uždusi.

Toks jausmas užlieti gali tik sužinojus, jog antroji tavo pusė buvo neištikima. Kai suvoki, jog viskas aplinkui sugriuvo. Į šipulius sudužo pasitikėjimo ir šeimos ramybės taurė. Šukėse matai buvusios šeimos prisiminimus, kuriais džiaugiais šaltu žiemos vakaru žiūrėdama į žaidžiančius vaikus. KAi pasaulis dar atrodė teisingas ir geras.

Krauju pasruvusi širdis plaka. Ji negali sustoti. Tai savarankiškas jėgos varikliukas. Ji vis plaka ir nekreipia dėmesio į visus atsitikimus. Ji plaka, kol tu skęsti purve. Ir galiausiai ji plaks ir tada kai melsi Dievo, jog ji sustotų. Jog tave išvaduotų iš ką tik patirtų kančių.

Bet ji PLAKS... Širdis plaks...

Ir galiausiai ateis akimirka, kai tu atsimergsi, pajėgsi pajudinti nematomas esybės rankas ir imsi plėšti nuo savęs purvą. Spaudysies juo į šonus ir galop, atsistosi. Vėl praregėsi šviesos spindulius. Vėl pakilsi iš užmaršties, iš savigraužos, iš savęs nevertinimo ir galėsi pažvelgti aplinkiniams į akis.
Po truputi surinksi šukes ir tik nuo tavęs priklausys ką darytis toliau su jomis. Tai tavo teisė. Tu gali jas iįmesti arba nuspręsti lipdyti.

Tik tu esi atsakinga už savo veiksmus. Ir kuriuo keliu žengsi patyrusi/ęs neištikimybę.

Kaip ir minėjome pradžioje, mes esame dėkingi už jus, jog galėjome augti, tobulėti. Dabar mes norime padėti kitiems. Mes palaikome mūsų partnerių idėją, kuri suteiks pagalbą - virtualius seansus su psichologais - patyrusiems neištikimybę. Kol puslapis ruošiamas atidarymui, prašome visus palaikančius mus pasidalinkite mūsų partnerių puslapiu ir nedvejodami spauskite LIKE.

https://www.facebook.com/neistikimybe/

Algimantas Romanauskas

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos