Pasidaryk pati: manikiūras rudens sezonui

Paskelbta 2015-09-10

  • Pasidaryk pati: manikiūras rudens sezonui

Pasidaryk pati: manikiūras rudens sezonui

Kad ir kaip bebūtų sunku patikėti – rudens sezonas jau beldžiasi į mūsų duris. Nuotykių kupina vasara praėjo, metas sugrįžti į darbus ir mokyklas. Tačiau nėra viskas taip blogai, kaip atrodo, tiesa? Juk ruduo yra pats mėgstamiausias fashionistų metas – galima prikurti daug gražių ir mielų drabužių derinukų bei pasidaryti nuostabų manikiūrą! Šįkart dalinamės su jumis keliomis manikiūro pamokėlėmis rudens sezonui.

Štai toks manikiūras tiesiog idealiai tinka rudens sezonui, ar ne? Juk oranžinė ir geltona – kone pagrindinės šio sezono spalvos, kurios leis tau prisiderinti prie aplinkos. Šiam manikiūrui tereiks šių dviejų spalvų, mažos kempinėlės ir blizgučių viršutiniam sluoksniui. Visas reikiamas priemones galite rasti internetinėje parduotuvėje www.ratu.lt Arba tiesiog nuspaudę nuorodą: http://ratu.lt/48-geliniai-lakai  Pirmiausiai imame geltoną spalvą, laką patepame ant kempinėlės ir prispaudžiame ją ties nago pradžia. Tuomet tą patį padarome ir su oranžine spalva, kad gautųsi gražus spalvų perėjimas, o kai nagai išdžius, užtepame sluoksnį blizgučių. Tokių spalvų manikiūras puikiai tiks Helovino šventei, tiesa?

O štai šiam manikiūrui jau prireiks daugiau spalvų: geltonos, oranžinės, raudonos, rudos... Svarbiausia, kad visi pasirinkti atspalviai derintų vienas prie kito ir asocijuotųsi su rudens sezonu. Pirmiausiai nago pagrindą padengiame kokia nors spalva. Kaip matome paveikslėlyje, čia yra pasirinkta oranžinė ir geltona. Kai nagas gerai išdžius, imame ausų krapštuką arba specialiai šiam procesui skirtą teptuką ir taškuojame nagą su įvairiausiomis spalvomis. Tik darykite tai atsargiai, palaukite kol vienas taškelis išdžius ir darykite kitą, mat taip visai lengvai galite sugadinti manikiūrą. Kad viskas atrodytų dar gražiau, nagą perbraukite bespalviu nagų laku. Rezultatas – labai žaismingas, puikiai tiksiantis kasdienai ir darbui.

Trumpa pamoka kaip pasidaryti sau manikiūrą:

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos