Meilė be atsako – ką daryti?

Paskelbta 2015-06-17

  • Meilė be atsako – ką daryti?

Meilė be atsako – ką daryti?

Pasaulyje atliktų tyrimų dėka nustatyta, kad dauguma moterų įsimyli ne itin tinkamus žmones ir kenčia skaudžią meilę be atsako. Ar ir tau kada nors taip buvo? Ar ir tau teko patirti tą jausmą, kai įsimylį žmogų, bet jis į tavo jausmus neatsako? Jei manai, kad tai skaudžiausias dalykas, nutikęs tavo gyvenime – klysti! Net ir meilę be atsako galima išgyventi. Kaip? Skaityk toliau!

NUO KO PRADĖTI?

Jei įsimylėjote žmogų, kuris jums tokių pačių jausmų nerodo, visų pirma reikia pradėti nuo apmąstymų ir atsakymų į klausimus. Gražią popietę paskirkite visiems dalykams apmąstyti. Atsisėskite, atsipalaiduokite ir atsakykite sau į pačius svarbiausius klausimus: „Ar man tikrai reikia atsako?“, „Kodėl turėčiau jo siekti?“, „Kas pasikeis, jei to negausiu?“. Apmąstykite, kodėl jūs turėtumėte siekti atsako, ar jums jo tikrai reikia, ar tai tinkamas žmogus rimtiems santykiams. Gal jūs pamilote visai ne tą žmogų? Visus atsakymus į klausimus užsirašyk ant lapelio ir daugybę kartų skaitydama, gerai apmąstyk. Tik negalvok apie tai vakare, juk rytas už jį kur kas protingesnis, tiesa? Atsakiusi į visus klausimas, susidaryk veiksmų sąrašą ir išsirink, kuris tau labiausiai tiks.

SIEK ATSAKO

Jei viską gerai apmąstei, pasvėrei visus „už“ ir „prieš“ ir vis dėlto nutarei, kad tai tinkamas žmogus santykiams, privalai siekti atsako! Išmesk iš galvos visas mintis, panašias į „aš jam nepatinku“, „mes niekada nebūsime kartu“ ir t.t. Užsibrėžk tikslą, eik iškelta galva, pasitikėk savimi ir niekada neprarask vilties. Pakviesk jį susitikti, nueikite į kiną, kavinę, kartu papusryčiaukite, pasiūlyk ateiti į svečius. Svarbiausia – stenkis kuo daugiau laiko praleisti kartu, nes tik tuomet jis galės tave pažinti ir galbūt... įsimylėti?

LAUK

Jei nusprendei, kad nori būti su įsimylėtu žmogumi, bet nesi pasiruošusi siekti atsako, belieka laukti. Gyvenk įprastą gyvenimą, stenkis visur dalyvauti, būti žmonių minioje, eiti į renginius, dirbti ir tiesiog.. gyventi. Galbūt vieną gražų rytą, gražuolis princas pats supras, kad nori būti su tavimi ir pats ateis pas tave? Taip taip, gali būti net ir taip!

PAMIRŠK

Jei po apmąstymų popietės nusprendei, kad su šiuo žmogumi niekada nebūsi laiminga, neketini siekti atsako arba jo laukti, lieka paskutinis variantas – viską pamiršti ir gyventi toliau. Be abejo, lengva nebus, bet juk nieko nėra neįmanomo, tiesa? Svarbiausia, siekiant viską pamiršti, tai dienų dienas nesėdėti namuose, pozityviai mąstyti ir kuo daugiau laiko praleisti tarp draugų. Pasikviesk draugę eiti apsipirkti, susirask naują hobį, dalyvauk visuomenės gyvenime ir svarbiausia – pamiršk jį. Atmink, kad vieną gražią dieną gali sutikti daug kartų geresnį žmogų, kuris suteiks atsaką į tavo meilę. Būk optimistė, pasitikėk savo jėgomis ir judėk toliau!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos