Feng Šui – sėkmingo gyvenimo filosofija

Paskelbta 2014-05-23

  • Feng Šui – sėkmingo gyvenimo filosofija

Kiekvienas iš mūsų siekia sukurti harmoningą ir džiaugsmą teikiantį gyvenimą. Feng Šui – kinų filosofija, galinti padėti visose gyvenimo srityse. Feng Šui (vėjas ir vanduo) – objektų išdėliojimo menas. Toliau pateikiami aktualiausi patarimai, kurie padės išlaikyti sėkmę kuo arčiau savęs.

MIEGAMASIS KAMBARYS. Nelaikykite akvariumo vonios ir miegamajame kambaryje arba priešais juos – tai laikoma nesėkmės ženklu. Nepatartina miegamuosiuose kambariuose įrengti apvalius langus, stoglangius – tai sukuria vietas, kuriose kaupiasi neigiama energija. Miegamajame kambaryje nelaikykite smailialapių, dygliuotų augalų –jų skleidžiama energija neleis deramai pailsėti.

AUGINTINIAI. Jei laikote žuveles, jų turi būti nelyginis skaičius arba skaičius, kuris dalinasi iš devynių – tai ilgo gyvenimo simbolis. Jei žuvelė akvariume viena – geriausia, kad ji būtų juodos spalvos: juoda spalva suteikia apsaugą ir sugeria neigiamą energiją. Nelaikykite savo namuose paukščio narvelyje – uždarytas paukštis byloja apie suvaržytą jūsų laisvę.

SPALVŲ GALIA. Ryški mėlyna spalva padeda pritraukti sėkmę versle. Be to, ji stiprina šeimą, sveikatą. Neištekėjusios moters kambariui tinkamiausia spalva – rožinė, nes simbolizuoja romantiškus jausmus, meilę ir santuoką.Miegamajame kambaryje venkite oranžinės spalvos – tai lemia partnerio neištikimybę.

Remiantis Feng Šui patarimais, galima susikurti gyvenimą, apie kurį ilgai svajojote. Reikia nepamiršti, kad remtis vien Feng Šui patarimais nepakanka – puoselėjant ir kuriant sėkmingą gyvenimą būtina norėti ir stengtis dėl to.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos