Veido kaukės namuose gamyba

Paskelbta 2015-02-18

  • Veido kaukės namuose gamyba

Veido kaukės namuose gamyba

Veido kaukė – priemonė atgaivinti veido odą, ji suteikia odai skaistumo, išvalo ją nuo susikaupusių toksinų, o svarbiausia – pamaitina taip reikalingais vitaminais ir mineralais. Veido kaukes patartina tepti ne dažniau kaip 2–3 kartus per savaitę. Prieš dedant kaukę, nuplaukite veidą šiltu vandeniu – taip atversite poras odoje ir leisite vitaminams bei naudingoms medžiagoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius.

Žinote, kad veido kaukę galite pasigaminti ir namuose? Tam visiškai neprireiks daug laiko ar juo labiau pastangų. Dalijamės paprastais namuose pagaminamų kaukių receptais!

Drėkinanti veido kaukė

Jums prireiks: 2 šaukštų avižinių dribsnių, 2 šaukštų grietinės, 2 šaukštų medaus, 2 šaukštų apelsinų sulčių. Gaminimas: Visus ingredientus sumaišykite. Naudojimas: tepkite ant veido ir palaikykite 20-30 min. Po to nuplaukite šiltu vandeniu.

Švelninamoji ir spindesio suteikianti veido kaukė

Jums prireiks: banano, 3 šaukštų medaus. Gaminimas: sumaišykite bananą su medumi. Naudojimas: Tepkite ant veido ir palaikykite apie 20-30 min. Po to nuplaukite šiltu vandeniu.

Valomoji veido kaukė

Jums prireiks: 1 kiaušinio baltymo, 1 šaukšto avižinių dribsnių, 1 šaukšto citrinos sulčių. Gaminimas: Mažame indelyje išplakite kiaušinio baltymus iki putų. Pridėkite avižinių dribsnių bei citrinos sultis ir viską gerai išmaišykite. Naudojimas: Plonu mišinio sluoksniu tepkite veidą ir kaklą. Atsigulkite ir atsipalaiduokite apie 15-20 min. Po to nusiprauskite šiltu vandeniu. Rezultatas: Avižiniai dribsniai suteikia odai švelnumo pojūtį, o citrinos sultys padeda išvalyti poras ir atgaivina odą.

Gaivinamoji veido kaukė

Jums prireiks: 1 kiaušinio baltymo, 1/2 puodelio susmulkinto agurko, 1/2 puodelio smulkinto avokado, 2 šaukštų pieno miltelių. Gaminimas: Sumaišykite visus ingredientus maišytuve, kol jie virs vientisa mase. Naudojimas: Tepkite kaukę veidą ir kaklą sukamaisiais judesiais. Palaikykite 30 min. Po to nuplaukite šiltu vandeniu.

Spuoguotai veido odai skirta kaukė

Jums prireiks: medaus ir obuolio. Gaminimas: Sutarkuokite obuolį ir į šią tyrelę įdėkite šiek tiek medaus. Išmaišykite. Naudojimas: Šią masę užtepkite ant spuogelių arba ištepkite visą veidą jei spuogų ypač gausu.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti

Geriausiai parduodamos