Straipsniai

RSS

 • Geliniai lakai – kaip išsirinkti?

  2017-11-17

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Ar mamai kepti sausainius?

  2016-06-21

  Su vaikų šurmuliu sutiktas sekmadienio rytas. Puikiai padengtas stalas, kambaryje pasklidęs ką tik iškeptų sausainių kvapas, o stiklines nudažęs pienas.

  Parašyta kategorijoje: Apie RATU.LT

 • Raudonojo paukščio sparnai

  2016-02-26

  Talžant Lietuvą raudonojo paukščio sparnams imi vis dažniau pagalvoti apie politikų neveiksnumą. Bene kiekvieną dieną televizoriaus ekranuose regi ar perskaitai internetiniuose portaluose, kaip gaisruose sudūžta visos žmonių svajonės, kaip raudoni mirties liežuviai pasiglemžia viską: turtą, namų šilumą ir net gyvybes.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Neišitikimybė - krauju pasruvusi širdis.

  2016-02-11

  Mūsų parduotuvė jau gyvuoja trečius metus. Esame labai dėkingi jums, mūsų sąžiningi pirkėjai. Jeigu ne jūs, tai nebūtų buvę ir mūsų. Tik jūsų dėka mes tobulėjome, stengėmės pasiūlyti jums kuo geresnę kokybę, kuo kruopščiau atrinkti prekes. Todėl atėjo mūsų eilė padėti ir kitiems.

  Parašyta kategorijoje: Padėkime moterims

 • Pasidaryk pati: manikiūras rudens sezonui

  2015-09-10

  Kad ir kaip bebūtų sunku patikėti – rudens sezonas jau beldžiasi į mūsų duris. Nuotykių kupina vasara praėjo, metas sugrįžti į darbus ir mokyklas. Tačiau nėra viskas taip blogai, kaip atrodo, tiesa? Juk ruduo yra pats mėgstamiausias fashionistų metas – galima prikurti daug gražių ir mielų drabužių derinukų bei pasidaryti nuostabų manikiūrą!

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Koks yra tavo kvapas?

  2015-07-15

  Ar ir tau dažnai renkantis kvepalus iškyla klausimas, o kokį gi kvapą rinktis? Gal citrusinį? O gal saldžiai gaivų ar aštrų? Ir kaipgi išsirinkti, kai jų tokia daugybė, tiesa? Nenusimink! Perskaityk šį straipsnį, atpažink save apibūdinimuose ir sužinok, kokie kvapai priklauso tau!

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Meilė be atsako – ką daryti?

  2015-06-17

  Pasaulyje atliktų tyrimų dėka nustatyta, kad dauguma moterų įsimyli ne itin tinkamus žmones ir kenčia skaudžią meilę be atsako. Ar ir tau kada nors taip buvo? Ar ir tau teko patirti tą jausmą, kai įsimylį žmogų, bet jis į tavo jausmus neatsako? Jei manai, kad tai skaudžiausias dalykas, nutikęs tavo gyvenime – klysti! Net ir meilę be atsako galima išgyventi. Kaip? Skaityk toliau!

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Ką galvoja moterys apie ilgalaikį gelinį lakavimą?

  2015-06-07

  Apie ilgalaikį gelinį lakavimą esame rašę jau ne kartą. Tai – lakas, kuris dengiasi ant nagų lygiai taip pat, kaip ir paprastas nagų lakas, tačiau išsilaiko net iki kelių savaičių. Gelinis lakavimo būdas tapo populiarus vos tik pasirodžius rinkoje ir išliko iki šių dienų. Pasaulyje sklando daug nuomonių apie gelinį lakavimą. Apklausėme keletą moterų, kurios pasidalijo savo patirtimi ir nuomone.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Pasidaryk pati: vasariškas manikiūras

  2015-06-03

  Dar keletas dienų ir visos galėsime džiaugtis atėjus didžiajam atostogų sezonu – vasarai. Tikriausios visos sutiksite, kad vasarą itin pakyla noras puoštis ryškesniais drabužiais, segėti masyvesnius papuošalus, rinktis aksesuarus. Ne kitaip ir su mūsų nagais – norime juos papuošti, lakuoti ryškesnėmis, skaidriomis spalvomis. Tad prieš ateinant vasarai kviečiame apžvelgti keletą vasariško manikiūro idėjų.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Geliniai ir akriliniai nagai – kuriuos rinktis?

  2015-06-01

  Labai dažnai moterys, kurios nusprendžia prisiauginti nagus, klausia: „O kuriuos gi pasirinkti – gelinius ar akrilinius?“. Tai yra vienas populiariausių klausimų grožio tema. Pažvelgus iš vienos pusės – tai gana panašūs dalykai, tačiau iš kitos – net ir labai skirtingi. Abu turi savų pliusų ir savų trūkumų, kuriuos šįkart ir apžvelgsime!

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • 10 grožio patarimų

  2015-05-28

  Be jokios abejonės, žmogaus vidinės savybės ir charakteris yra kur kas didesnė puošmena nei išvaizda. Tačiau kaip sakoma, be gražios išorės niekas nenorės žiūrėti į žmogaus vidų. O juk gražios norime būti visos. Tačiau kartais kažkas tą mūsų grožį sugadina. Tai nereikalingas spuogas, tai prastas kūno kvapas. Šie 10 patarimų padės tau visuomet išlikti gražia!

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • „Postcrossing“ – projektas, suteikiantis atvirukų siuntimo džiaugsmą

  2015-05-26

  Įsivaizduok: atsikeli gražų ir saulėtą savaitgalio rytą, įsispiri į patogias šlepetes, nubėgi iki pašto dėžutės, o ten tarp krūvelės reklaminės spaudos ir sąskaitų lapelių, randi atviruką iš kito pasaulio kampelio, adresuotą būtent tau! Ar esi kada nors patyrusi tokį džiaugsmą? Jei ką tik pakratei galvą, nenusimink, nes šį troškimą tikrai gali įgyvendinti!

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Kaip paprastą dieną paversti ypatinga?

  2015-05-11

  Ar šiandien ir vėl ta diena, kai tarsi ne ta koja išlipai iš lovos? Ar ir vėl skundiesi, kad tavo gyvenimas kupinas liūdesio, niūrumo ir šykščių veidų? Nenukabink nosies! Paprastą ir iš pirmo žvilgsnio visiškai liūdną dieną, gali paversti kupina šypsenų ir malonių pojūčių. Tereikia žinoti penkis žingsnius, kurie padės tau tai pasiekti.

  Parašyta kategorijoje: Įdomybės

 • Nagų priauginimas - verta ar ne?

  2015-05-10

  Apie nagų priauginimą, be abejo, girdėjo kiekviena moteris. Tai procesas, kuomet pasitelkiant į pagalbą specialias priemones, jūsų nagai yra prailginami. Apie nagų priauginimą sklando daug kalbų ir nuomonių – vienos sako, kad tai nuostabus išradimas, o kitos nesiliauja peikti. Taigi apžvelkime šio proceso privalumus ir trūkumus bei išsiaiškinkime, ar tai daryti verta.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

 • Kas yra laimė, arba ką daryti norint pasijusti laiminga

  2015-05-03

  Jei gatvėje sutikus praeivį, paklaustum „Kas yra laimė?“, vargu ar iškart išgirstum atsakymą. O jei savęs paklaustum „Ar aš laiminga?“, tikriausiai taip pat tektų susimąstyti. Šiandieniniame nuolat skubančių ir lekiančių žmonių pasaulyje, labai sunku suprasti, kas gi yra ta laimė ir kaip ją pajusti.

  Parašyta kategorijoje: Grožio patarimai

Daugiau naujienų »   

Geriausiai parduodamos